Córka Glenn Close wyrosła na piękną kobietę. Pójdzie w ślady znanej mamy?

Hanna Skowron 04.03.2019
Glenn Close z córką
Fotografia: Instagram/@anniemstarke

Glenn Close ma dorosłą córkę, którą coraz śmielej wprowadza w świat filmu. 

Glenn Close jest wybitną aktorką, ostatnio była nominowana do Oscara za rolę w filmie "Żona". Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktorka ma 31-letnią córkę, Annie Maude Starke, którą również można było zobaczyć w tej produkcji. Close wprowadza córkę na salony. Annie Starke ma szansę na wielką karierę w Hollywood?

Kim jest córka Glenn Close?

Glenn Close ma na swoim koncie siedem nominacji do Oscarów, wystąpiła w ponad 60 filmach i wciąż jest aktywna zawodowo. Córka Glenn Close coraz częściej pojawia się na ekranie, niektórzy widzą w niej następczynię słynnej mamy.

Annie Starke urodziła się w 1988 roku w Stanach Zjednoczonych. Jej ojcem jest producent filmowy John Starke. Nie chciała zostać aktorką, studiowała historię sztuki w Nowym Jorku. Na ekranie zadebiutowała w filmie "Albert Nobbs" w 2011 roku. W kolejnym filmie "We Don't Belong Here" zagrała dopiero sześć lat później. Czasami pojawiała się w rolach młodszej wersji bohaterek, granych przez jej mamę. Mowa między innymi o głośnym filmie "Bękarty" z 2017 roku. Annie wyszła niedawno za mąż i zagrała większa rolę w filmie "Żona", gdzie wcieliła się w rolę młodej Joan Castleman, czyli młodszą bohaterkę jej mamy.

Myślicie, że córka Glenn Close pójdzie w ślady znanej mamy i zostanie aktorką?

Zobacz także: Najpiękniejsze opery na świecie. Te miejsca zachwycają!

\dirty Dancing
Rozwiąż quiz

Myślisz, że dobrze znasz filmy o miłości? Jesteś w błędzie. Ten quiz rozwiąże tylko prawdziwy kinomaniak!

\dirty Dancing

1. "Miłość jest pasją, jest obsesją, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Jeśli nie zaczniesz od tego, z czym skończysz". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów