Córka Ewy Wachowicz skończyła 19 lat. Wiemy, czym się zajmuje i jak wygląda!

Julita Buczek 22.10.2020
wachowicz
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Ewa Wachowicz od wielu lat prowadzi popularne programy kulinarne. Chociaż jej córka mogłabym robić to samo, wybrała inną ścieżkę kariery.

Ewa Wachowicz to jedna z bardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Od lat prowadzi popularne programy kulinarne, w których namawia Polaków do wspólnego gotowania. Jest także aktywna w mediach społecznościowych, jednak nie udostępnia tam swoich prywatnych zdjęć, a jedynie fotografie z pracy na planie nowych odcinków programu.

Niedawno jej córka obchodziła 19 urodziny, a my postanowiliśmy pokazać wam, jak dziewczyna wygląda. Urodę odziedziczyła po mamie.

Jak wygląda i czym się zajmuje córka Ewy Wachowicz?

Kiedy córka Wachowicz miała 15 lat, była gościem w programie rozrywkowym "Top Chef". To właśnie tam jej mama zasiadała w jury. Na planie programu Ewa chwaliła Olę za talent kulinarny, jaki posiadała 15-latka. Jak się jednak okazało, dziewczyna nie poszła w ślady mamy i postanowiła obrać inną ścieżkę kariery. 19-latka odnalazła się w stylizacji paznokci. Jej instagramowe konto przepełnione jest tego typu zdjęciami.

Podobają ci się prace Aleksandry?

Zobacz także: Katarzyna Kubacka-Seweryn ma koronawirusa. O przebiegu choroby opowiedziała w wywiadzie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów