Córeczka Chylińskiej śpiewająco zaprasza na koncerty w uroczym wideo. "Dałaś czadu!"

Roksana Orlicka 04.02.2019
Agnieszka Chylińśka
Fotografia: Instagram/@agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska opublikowała wideo, w którym zaśpiewała razem z kilkuletnią córką. Wspólnie zapraszają na trasę koncertową wokalistki.

Agnieszka Chylińska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Zaczynała w latach 90. w zespole O.N.A., dzisiaj wydaje płyty pod własnym nazwiskiem. Bilety na jej koncerty sprzedają się na pniu, a w mediach społecznościowych wokalistka ma tysiące fanów. Chylińska jest mamą trójki dzieci: 13-letniego Ryszarda, 9-letniej Estery oraz 6-letniej Krysi. Najmłodsza pociecha zaśpiewała w najnowszym filmiku artystki, wszystko po to, by zaprosić fanów na koncerty.

Agnieszka Chylińska zaprasza z córeczką na koncerty

Agnieszka Chylińska postanowiła przypomnieć fanom, że jesienią wystąpi na kilku koncertach w ramach trasy koncertowej "Pink Punk Tour". Chylińska zamieściła urocze wideo, w którym zaprasza na koncerty. Towarzyszy jej najmłodsza córeczka, Krysia. 

Zachwyceni fani chwalili Chylińską za podejście do dzieci:

Aguś, jesteś cudowną Mamą, mogłabym oglądać Twoje relacje z dziećmi godzinami.

Inni byli pod wrażeniem pomysłu na promocję trasy koncertowej:

Aga, Aga, Aga, Aga... Niemożliwa jesteś. Jedyna w swoim rodzaju. I jak tu Cię nie kochać.

Uwagę przyciągnął także kolorowy pokój Krysi. Fani zauważyli, że jest zupełnie inny od panującej mody na biel i szarość. 

A mnie się podoba pokoik. Wszędzie, gdzie gwiazdy pokazują pokoje dzieci to biel, szarości, wszystko poukładane na tip top, sterylnie, że nie wiadomo czy to pokój dzieci czy laboratorium, a tu proszę - dywaniki, meble z naklejkami, pościel ułożona artystycznie. Super, najważniejszy jest czas na podłodze z dzieckiem, reszta jest mniej ważna - zauważyła fanka.

Agnieszka Chylińska w trasie

Agnieszka Chylińska zapowiada trasę koncertową, która rozpocznie się w marcu w Szczecinie, a zakończy w kwietniu w Zielonej Górze. Trasa promuje najnowszą płytę Agnieszki Chylińskiej "Pink Punk", album miał premierę w październiku 2018 roku.

Oto harmonogram trasy koncertowej Agnieszki Chylińskiej:

01.03, Szczecin 
02.03, Konin
08.03, Opole
16.03, Toruń
31.03, Lublin
06.04, Zielona Góra

Pójdziecie na koncert Agnieszki Chylińskiej?

Katarzyna Nosowska podczas koncertu
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz teksty zespołu Hey?

Katarzyna Nosowska podczas koncertu

1. Dokończ słowa piosenki: "Gdybym mogła schowałabym Twoje oczy"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów