Chris Brown oskarżony o gwałt! Został zatrzymany przez policję

Hanna Skowron 23.01.2019
Chris Brown
Fotografia: East News

Chris Brown w poważnych tarapatach! Muzyk został zatrzymany w Paryżu...

Chris Brown był obiecującym muzykiem, z którym chciały współpracować największe gwiazdy. Jego przeboje "Undecided" czy "With You", można było usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych na świecie. Ostatnio Chris Brown jest coraz mniej znany z tworzenia muzyki. Francuskie media podały, że Chris Brown znów ma problemy z prawem. Tym razem zarzuty są naprawdę poważne - Chris Brown został oskarżony o gwałt!

Chris Brown oskarżony o gwałt

Francuska prasa podała, że Chris Brown został oskarżony o gwałt przez 24-letnią kobietę, którą miał poznać w paryskim klubie, a następnie wspólnie z dwoma innymi mężczyznami, zabrać ją do hotelu. Kobieta zeznała na policji, że została zgwałcona przez wokalistę, do zdarzenia miało dojść w jego pokoju. Chris Brown i towarzyszący mu mężczyźni, zostali aresztowali 21 stycznia. Muzyk ma zostać w areszcie aż do zakończenia śledztwa. Współpracownicy Chrisa Browna i jego wytwórnia milczą.

Chris Brown ma problemy z prawem

To nie pierwszy problem Chrisa Browna z prawem. W 2009 roku Brown został oskarżony o napaść na ówczesną dziewczynę, Rihannę. Rihanna odwołała wtedy występ podczas gali Grammy, a kilka dni później internet obiegły zdjęcia jej opuchniętej twarzy. Chris Brown został skazany na pięć lat więzienia w zawieszeniu i sąd wystosował zakaz zbliżania się do artystki.

Chris Brown został zatrzymany również w 2016 roku, ponieważ groził bronią innej kobiecie. W 2018 roku został oskarżony o pobicie w nocnym klubie, ale nie został skazany. Ostatnio groziło mu pół roku więzienia za nielegalne posiadanie małpki kapucynki, ale i to uszło mu płazem.

Myślicie, że tym razem Chris Brown przegiął i nie ucieknie przed wymiarem sprawiedliwości?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów