Kendall Jenner jest najbardziej naturalna z całej rodziny? Chirurg plastyczny wymienił wszystkie jej zabiegi

Łucja Siennicka 25.09.2019
Kendall Jenner
Fotografia: Instagram/kendalljenner

Kendall Jenner jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Wiele osób zachwyca się jej urodą. Celebrytka nie jest jednak naturalna? Chirurg plastyczny wymienił wszystkie zabiegi, którym się poddała.

Siostry z rodu Kardashian-Jenner mogą się poszczycić popularnością, której zazdrości im wiele celebrytek. Dziewczyny wybiły się między innymi dzięki operacjom plastycznym - wszyscy ekscytowali się przemianą Kylie czy Kim.

Wiele osób uważa, że Kendall jako jedyna pozostała naturalna. Okazuje się, że poddała się licznym zabiegom medycyny estetycznej, jednak w przeciwieństwie do sióstr, nie przesadziła z nimi.

Kendall Jenner miała operacje plastyczne. Chirurg plastyczny wymienił jej zabiegi!

Na amerykańskim portalu The Mirror znalazł się krótki wywiad z chirurgiem plastycznym, który wymienił zabiegi starszej siostry Jenner. Kendall, w porównaniu z siostrami, wygląda bardzo naturalnie.

Okazuje się, że również majstrowała przy swoim wyglądzie. Chirurg z MYA Cosmetic Surgery uważa, że Kendall poddała się operacji korekty nosa

Grzbiet jej nosa wydaje się cieńszy i bardziej kobiecy niż kiedyś - tłumaczy ekspert.

Uważa on, że uzyskany efekt jest bardzo naturalny, dlatego niektórzy mogli nie zauważyć zmiany. Dodał, że w minimalnym stopniu mogła sobie wypełnić usta, by nadać im pełniejszy, ale wciąż naturalny wygląd. 

Chirurg jest przekonany, że 23-latka stosuje botoks

Jeśli miała takie zabiegi, to zostały wykonane w niezwykle subtelny sposób. Jej brwi wydają się lekko uniesione i wysklepione w porównaniu do poprzednich zdjęć, więc możemy spekulować, że miała zastrzyki przeciwzmarszczkowe - tłumaczy.

Celebrytka przez wiele lat miała problem z trądzikiem, dlatego regularnie korzysta z zabiegów oczyszczających i wygładzających twarz.

Widzicie te zmiany w jej wyglądzie?

Zobacz także: Kris Jenner o zarobkach córek. Za posty sponsorowane dostają ogromne pieniądze!

Niektóre gwiazdy bardzo się zmieniły! Zobaczcie, jak wyglądały kiedyś!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów