Channing Tatum ma stalkerkę! Kobieta koczowała pod jego domem. "Spędziła w jego rezydencji 10 dni"

Łucja Siennicka 05.07.2019
Channing Tatum
Fotografia: David Fisher/REX/East News

Channing Tatum w niebezpieczeństwie! Aktor musiał się zmierzyć z przerażającą stalkerką! Kobieta spędziła w jego domu aż 10 dni! 

Channing Tatum nie miał ostatnio łatwego życia. W kwietniu zeszłego roku aktor rozstał się z Jenną Dewan, z którą tworzył przez wiele lat parę. Dewan i Tatum poznali się na planie filmu "Step Up - Taniec Zmysłów", mają córeczkę.

Tatum szybko znalazł pocieszenie w ramionach brytyjskiej wokalistki Jessie J. Okazuje się, że para była w dużym niebezpieczeństwie!

Channing Tatum nękany przez stalkerkę

Romans Jessie J i Channinga Tatuma kwitnie! Para coraz chętniej pozuje do wspólnych zdjęć i już nie ukrywa swojego związku. Tatum od czasów filmu "Step Up- Taniec Zmysłów"  jest uważany za jednego z najprzystojniejszych hollywoodzkich aktorów. 

Okazuje się, że niektóre kobiety są niezdrowo zakochane w aktorze. Z jedną z nich Channing spotka się w sądzie. Nieustraszona stalkerka włamała się do jego domu i mieszkała tam pod jego nieobecność.

Potral TMZ podaje, że kobieta spędziła w mieszkaniu Tatuma aż 10 dni. Wszystko wydarzyło się w momencie, gdy aktor przebywał w Hollywood i na kilka dni opuścił swoją rezydencję.

Kobieta miała przynieść osobiste rzeczy i zadomowić się w jego domu. Nieproszonego gościa zauważyła asystentka Channinga, która natychmiast wezwała policję.

Amerykański portal poinformował, że gwiazdor zgłosił sprawę do sądu. Kobieta ma zakaz zbliżania się do Tatuma oraz jego najbliższych - byłej żony, dziecka i obecnej partnerki.

Co ciekawe - włamywaczka uważa, że to aktor zaprosił ją do swojego domu. Channing stanowczo zaprzecza, chociaż przyznał, że kobieta próbowała się z nim skontaktować.

Myślicie, że kobieta miała złe intencje?

Zobacz także: Beckhamowie opublikowali urocze zdjęcia z przeszłości z okazji 20. rocznicy ślubu

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów