Channing Tatum spotyka się ze znaną piosenkarką. I już tego nie ukrywa!

Łucja Siennicka 09.04.2019
Channing Tatum
Fotografia: David Fisher/Rex Features/East News

Channing Tatum jest widywany z brytyjską wokalistką od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowili potwierdzić swój związek.

Channing Tatum dał się poznać w takich filmach jak "Step Up - Taniec Zmysłów" (2006), "I Że Cię Nie Opuszczę" (2012) czy "Wciąż Ją Kocham" (2010).

Aktor przez wiele lat był związany z Jenną Dewan, którą poznał na planie filmu "Step Up - Taniec Zmysłów". Para rozstała się w zeszłym roku w przyjaźni.

Wszystko wskazuje na to, że Tatum pozbierał się po rozstaniu i znalazł nowa miłość.

Channing Tatum spotyka się z Jessie J

Mowa o brytyjskiej wokalistce i autorce tekstów - Jessie J. Amerykańskie media donoszą, że para zaczęła się spotykać pod koniec 2018 roku, jednak dopiero teraz postanowiła oficjalnie potwierdzić związek. 

Aktor opublikował zdjęcie wokalistki na Instagramie.

Kilka dni temu paparazzi przyłapali parę, gdy wychodzili z jednego z klubów z Los Angeles. Jessie i Tatum nie szczędzili sobie czułości.

Jessie J zaczynała karierę od pisania tekstów piosenek dla takich artystów jak Justin Timberlake, Alicia Keys czy Christina Aguilera

Jessie J ma na swoim koncie pięć albumów, a takie przeboje jak "Price Tag" czy "Nobody's Perfect" sprawiły, że stała się rozpoznawalna na całym świecie. 

Jessie J powiedziała niegdyś w jednym z wywiadów, że jest biseksualna i spotykała się również z kobietami. 

Kibicujecie parze?

Zobacz także: Emilia Clarke pokazała zdjęcia po operacji tętniaka mózgu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów