Brooklyn Beckham poszedł na staż fotograficzny. Pomysł okazał się klapą, bo nie potrafił zrobić zdjęcia

Łucja Siennicka 11.07.2019
Brooklyn Beckham
Fotografia: SplashNews.com/East News

Brooklyn Beckham od dawna interesuje się fotografią. Syn Victorii i Davida postanowił podszkolić swoje umiejętności podczas stażu fotograficznego. Podobno nie poszło mu najlepiej...

Brooklyn Beckham od najmłodszych lat dorastał w artystycznym środowisku. Chłopak miał kontakt z artystami i sportowcami, którzy otaczali jego rodziców.

Najstarszy syn Beckhamów interesuje się fotografią i postanowił zdobyć wiedzę na ten temat. Brytyjskie media donoszą, że nie poszło mu najlepiej i trochę się skompromitował. 

Brooklyn Beckham chce zostać fotografem? Poległ na stażu

Starsze dzieci Davida i Victorii Beckhamów chcą się odciąć od sławy rodziców i samodzielnie zapracować na swój sukces. Najstarszy syn, Brooklyn, od najmłodszych lat występował przed obiektywem aparatu.

Brooklyn pełnił funkcję modela i wziął udział w kilku kampaniach reklamowych. Szybko okazało się, że bardziej odpowiada mu bycie po drugiej stronie obiektywu. 

20-latek podjął w zeszłym roku naukę w szkole Parsons School of Design w Nowym Jorku. Jednak tęsknota za najbliższymi sprawiła, że rzucił studia i wrócił do rodzinnego Londynu.

Brooklyn nie rezygnuje jednak z fotografii i rozpoczął staż u słynnego brytyjskiego fotografa Rankina. Jak donoszą brytyjskie media - Brooklyn jednak nie potrafił wykonać najprostszych poleceń fotografa.

Wszyscy wiedzieli, że praca Brooklyna wymaga doszlifowania, ale nikt nie wiedział, że jego wiedza o najprostszych rzeczach jest tak mała - powiedział informator "Daily Mail".

Podobno Brooklynowi nie brakuje entuzjazmu i wciąż próbuje się podszkolić. Warto wspomnieć, że młody Beckham od czasu do czasu współpracuje z czasopismami. Jedno z jego zdjęć ostatnio znalazło się na okładce magazynu "Notion".

Współpracuje również z kilkoma muzykami, w tym z popularnym w ostatnich miesiącach Khalidem.

Myślicie, że wyrośnie na znanego fotografa?

Zobacz także: Anna Lewandowska pierwszy raz o tajemniczej chorobie. Przez nią nie mogła zajść w ciążę

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów