Britney Spears przeżywa koszmar sprzed lat. Paparazzi ją prześladują

Łucja Siennicka 12.06.2019
Britney Spears
Fotografia: Instagram/@britneyspears

Britney Spears jest ponownie nękana przez paparazzi. Wokalistka wystosowała apel.

Britney Spears była niegdyś na samym szczycie, jednak nie udźwignęła presji sławy. Wokalistka przeszła medialne załamanie nerwowe w 2008 roku, po którym na chwilę zniknęła z rynku muzycznego.

Spears przez kilka lat pracowała nad tym, żeby wrócić do pełnego zdrowia, odbudowała również karierę i wróciła na listy przebojów.

Wszystko wskazuje na to, że paparazzi ponownie nękają wokalistkę. Fani są zaniepokojeni i boją się, że ich idolka ponownie popadnie w głęboką depresję.

Britney Spears prześladowana przez paparazzi? 

Britney Spears weszła w świat showbiznesu, gdy była zaledwie nastolatką. Od najmłodszych lat odnosiła sukcesy, z czasem wyrosła na jedną z najważniejszych wokalistek popowych, zyskując przy tym przydomek "Księżniczki popu". 

Britney w pewnym momencie przestała sobie radzić z problemami. Gwiazda załamała się, była nękana przez paparazzi, a wszystkie jej "wybryki" trafiały na pierwsze strony gazet na całym świecie.

Mogłoby się wydawać, że Britney Spears ma te złe chwile już za sobą. Jednak na początku roku gwiazda wyznała, że dobrowolnie zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego, by znaleźć pomoc w radzeniu sobie z własnymi emocjami.

Złe samopoczucie wokalistki miało być spowodowane chorobą jej ojca, który od najmłodszych lat kierował jej karierą. 

Wszystko wskazuje na to, że Britney ponownie musi nauczyć się, jak sobie radzić z natarczywymi fotografami. Nie odstępują jej oni na krok i próbują się doszukać oznak, że gwiazda nie cieszy się najlepszym zdrowiem psychicznym.

Mówi się, że ludzie lub celebryci przerabiają swoje zdjęcia, ale nigdy nie mówi się o tym, że paparazzi sprzedają zdjęcia, przy których również majstrowali! - napisała Britney na swoim Instagramie.

Britney od kilku miesięcy stara się zapewnić fanów, że czuje się dobrze. Artystka często publikuje posty na Instagramie, za pomocą których opowiada o tym, co u niej słychać. 

Słuchacie muzyki Britney Spears?

Zobacz także: Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego? Fani nie są przekonani

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów