Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. Gwiazda nie czuje się najlepiej

Hanna Skowron 04.04.2019
Britney Spears
Fotografia: Instagram/@britneyspears

Britney Spears przechodzi trudne chwile. W rodzinie piosenkarki pojawiła się ciężka choroba, gwiazda nie wytrzymała stresu i załamała się. Amerykańskie media podają, że Britney znowu trafiła do szpitala psychiatrycznego. 

Britney Spears osiągnęła sukces, gdy była jeszcze nastolatką. Mało kto pamięta, że gwiazda weszła w świat w showbiznesu dużo wcześniej. Presja ze strony przemysłu muzycznego i ogromna sława źle wpłynęły na stan zdrowia Britney. Wokalistka przeszła kilka lat temu załamanie nerwowe. Fani myśleli, że Spears ma zły czas już za sobą. Amerykańskie media podają, że wokalistka dobrowolnie oddała się w ręce lekarzy w szpitalu psychiatrycznym.

Britney Spears przebywa w szpitalu psychiatrycznym

Britney Spears przeszła bardzo medialne załamanie nerwowe w 2007 roku. Wokalistka zgoliła wtedy włosy, a następnie zaatakowała paparazzi i zniszczyła jego samochód parasolką. Od tego wydarzenia minęło już 10 lat. Britney odbudowała karierę, wydała kilka nowych płyt i ponownie zaczęła się pojawiać na listach przebojów. 

Okazało się, że piosenkarka mierzyła się w ostatnich miesiącach z ogromnym stresem i nie wytrzymała napięcia. Ojciec Britney Spears jest poważnie chory, dlatego Britney zrezygnowała z koncertów w Las Vegas. Amerykańskie media podają, że ojciec wokalistki przeszedł dwie operacje jelit, a stan jego zdrowia znacznie się pogorszył.

Britney Spears dobrowolnie oddała się pod opiekę lekarzy w szpitalu psychiatrycznym. Amerykański portal TMZ donosi, że Spears planuje tam spędzić miesiąc. Britney udostępniła na Instagramie post o dbaniu o siebie.

Myślcie, że Britney Spears da sobie tym razem radę z emocjami?

Zobacz także: Britney Spears prawie naga szaleje na scenie. Co za ciało!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów