Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego? Fani nie są przekonani

Hanna Skowron 06.05.2019
Britney Spears
Fotografia: Instagram/@britneyspears

Britney Spears wraca do zdrowia? Najnowsze nagranie na to wskazuje.

Britney Spears ma za sobą trudny czas. Wokalistka spędziła ostatnie miesiące w szpitalu psychiatrycznym. Mówiono o tym, że ponownie zmaga się z depresją. Spears załamała się tuż po tym, gdy dowiedziała się o chorobie ojca.

Wokalistka podobno dobrowolnie zgłosiła się w styczniu do ośrodka, w którym znalazła pomoc. Britney Spears czuje się lepiej?

Britney Spears opuściła szpital psychiatryczny?

Britney Spears opuściła szpital psychiatryczny pod koniec kwietnia, dzięki czemu artystka mogła spędzić święta z najbliższymi. Fani spekulowali, że to jedynie przepustka, ale gwiazda najprawdopodobniej przebywa w domu.

Britney Spears jest ponownie aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie pojawił się film, na którym widać, jak dba o formę.

Wokalistka wyznała, że uwielbia ćwiczyć jogę na świeżym powietrzu. Wcześniej udostępniła zdjęcia z siłowni i opatrzyła je opisem, w którym wyznała, że ćwiczenia pomagają jej w walce ze stresem. 

Spears wyznała również, że przez nerwy sporo schudła.

Niektórzy internauci zastanawiają się, czy Britney nie dodaje archiwalnych zdjęć i nagrań, by uspokoić fanów. Powstała teoria, że wokalistka jest przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym wbrew jej woli. 

Fani Spears są jednak zaskoczeni jej dobrą kondycją. Wiedzieliście, że wokalistka jest tak wysportowana?

Zobacz także: Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. Gwiazda nie czuje się najlepiej

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów