Bradley Cooper i Irina Shayk nie są już parą? Zaskakujące doniesienia!

Roksana Orlicka 14.05.2019
Irina Shayk i Bradley Cooper
Fotografia: Mark Ralston/AFP/East News

Bradley Cooper i Irina Shayk nie są już parą? Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się wiele miesięcy temu, gdy aktor promował film "Narodziny gwiazdy".

Bradley Cooper i Irina Shayk są w związku od czterech lat. Dwa lata temu pojawiła się na świecie ich córeczka Lea. Do tej pory uchodzili za idealną parę.

Pierwsze plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się podczas promocji filmu "Narodziny gwiazdy", który Cooper wyreżyserował i zagrał w nim główną rolę u boku Lady Gagi.

Amerykańskie media uważają, że Shayk i Cooper rozstali się. Jakie mają dowody?

Bradley Cooper i Irina Shayk nie są parą?

Poprzedni rok należał do Bradleya Coopera. Aktor zadebiutował jako reżyser filmem "Narodziny gwiazdy", na planie towarzyszyła mu Lady Gaga. O ich kreacji aktorskiej dyskutował cały świat.

Część fanów uznała, że ich uczucie z ekranu przeniosło się na życie prywatne. Plotki o romansie Gagi i Coopera podsycały ich wspólne występy, podczas których wykonywali utwór "Shallow".

Szczególnie emocjonalną wersję zaprezentowali na gali rozdania Oscarów. Na to wszystko patrzyła Irina Shayk...

Amerykańskie media uważają, że Irina i Bradley rozstali się. Według MTO News niedługo ma pojawić się oficjalne oświadczenie. Powodem ich rozstania podobno wcale nie jest Lady Gaga. 

Bradley zawsze chciał zachować prywatność, natomiast Irina chciałaby, żeby ich związek był bardziej medialny. Kolejnym dowodem na rozstanie pary ma być fakt, że Irina zaczęła wrzucać prowokacyjnie zdjęcia na Instagram, a na MET Gali pojawiła się sama.

Myślicie, że to tylko plotki?

Zobacz także: Bradley Cooper chce wyruszyć w trasę z Lady Gagą!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów