Brad Pitt i Jennifer Aniston mają córkę? Tabloid pokazał zdjęcia nastolatki, którą ukrywali przez lata!

Łucja Siennicka 11.10.2019
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: Hahn Nebinger Gorassini/ABACA/East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt mają dorosłą córkę? Tabloid donosi, że ukrywali ją przed światem. W magazynie nawet znalazło się zdjęcie rzekomej córki pary.

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli parą przez siedem lat. Małżeństwo zakończyli w 2005 roku, powodem miał być romans aktora z Angeliną Jolie, z którą następnie się związał. Australijski tabloid uważa, że Pitt i Aniston mają już dorosłą córkę.

Podobno ukrywali ją przez te wszystkie lata i bardzo dbali, by media nie dowiedziały się o jej istnieniu. Jaka jest prawda?

Aniston i Pitt mają córkę? Tak uważa tabloid!

Magazyn "New Idea" opublikował artykuł, w którym pojawiła się informacja na temat rzekomego dziecka Jennifer Aniston i Brada Pitta. Zdaniem tabloidu para ma nastoletnią córkę. 

Na okładce pojawiło się jej zdjęcie i nagłówek "Tajna córka Brada i Jen". Kim jest ta dziewczyna? To 17-letnia aktorka Cali Sheldon, która wcieliła się w "Przyjaciołach" w Emmę, córkę Rossa i Rachel.

Była zatem serialową córką Aniston. Młoda aktorka udostępniła zdjęcie ze swoją "mamą" z okazji 25-lecia kultowego serialu. 

Na tej podstawie gazeta stworzyła wymyśloną historię o rzekomym dziecku Brada i Jennifer. Dziennikarze uznali, że aktorka ukrywała przez lata swoją córkę.

To doświadczenie w pracy sprawiło, że naprawdę desperacko chcieli założyć rodzinę. Jennifer wracała do domu po kręceniu zdjęć i trzymaniu dziecka na rękach przez cały dzień, ona i Brad ciągle rozmawiali o dzieciach - twierdzi jeden z informatorów.

Ostatecznie tabloid przyznał, że dziewczyna jedynie wcielała się w córkę Aniston w słynnym serialu. Dodaje również, że Brad i Jen tak pokochali dziewczynkę, że traktowali ją jak swoje własne dziecko.

Co myślicie o takich historiach?

Zobacz także: Zobacz zapowiedź serialu "The Morning Show" od Apple! W rolach głównych Reese Witherspoon i Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: Okładka magazynu "New Idea"

Oglądałeś "Przyjaciół"? Sprawdź, co wiesz o tym serialu!

Kadr z serialu "Friends"
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz "Przyjaciół"? Quiz dla prawdziwych fanów

Kadr z serialu "Friends"

1. W którym roku wyemitowano pierwszy odcinek serialu "Friends"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów