Borys Szyc szczerze o swoim uzależnieniu. Terapia zmieniła jego życie!

Julita Buczek 21.09.2018
borys szyc w eleganckim wydaniu
Fotografia: Instagram @borys.szyc

Niedawno świętował swoje urodziny, ruszył z nowym projektem i opowiedział o swoim uzależnieniu.

Borys Szyc to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Zdobył uznanie fanów, dzięki takim produkcjom jak: "Wojna polsko-ruska", "Lejdis" czy "Symetria". Na początku swojej kariery dostawał bardzo dużo ofert w ciekawych produkcjach, jednak po jakimś czasie jego kariera się zatrzymała.

Choroba alkoholowa Borysa Szyca

Ostatnio Borys Szyc przyznał się, że zmagał się z uzależnieniem 10 lat. Aktor kilkukrotnie próbował zerwać z nałogiem, jednak bezskutecznie. Niedawno opowiedział o błędach, które popełnił w młodości.

Przez wiele lat byłem niedojrzały. Dopiero od około trzech lat, czyli od momentu, kiedy nie piję, czuję się dorosłym facetem. - powiedział w rozmowie z portalem Plejada.pl

Aktor obchodził niedawno czterdzieste urodziny i otworzył nowy biznes, który już od pierwszych dni odniósł ogromny sukces.

Zobacz także: Borys Szyc otworzył nowy biznes!

Aktor może liczyć nie tylko na wsparcie fanów, ma również wspaniałą i kochającą rodzinę. To wszystko z pewnością zmotywowało go do zerwania z nałogiem!

Nowy film z udziałem Borysa Szyca

Już niedługo zobaczymy nową produkcję, w której zagra aktor. Film "Kamerdyner" ma opowiadać o losach Niemców, Polaków i Kaszubów na ziemiach pomorskich. 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Pamiętasz jeszcze te gadżety? Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowych dodatków z lat 90.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów