Borys Szyc dodał szczery post z okazji urodzin."Nie filtruje się niczym od ponad 5 lat "

Łucja Siennicka 04.09.2019
Borys Szyc
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER

Borys Szyc obchodzi 41. urodziny. Aktor opublikował szczery post, w którym podziękował za życzenia. Dodał, że od kilku lat żyje w trzeźwości. 

Borys Szyc jest obecnie jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów. Od wielu lat pojawia się w licznych produkcjach filmowych i zachwyca krytyków. Aktor obchodzi 41. urodziny. Z tej okazji opublikował post, w którym szczerze podziękował za życzenia. Do tego opowiedział o walce z alkoholizmem. 

Borys Szyc opublikował szczery post z okazji urodzin

Borys Szyc jest na szczycie od wielu lat. Aktor nigdy nie ukrywał, że sukces łączył się z imprezami zakrapianymi alkoholem. Szyc nie pije od kilku lat i właśnie obchodzi 41. urodziny!

W walce z chorobą pomogła mu obecna partnerka, Justyna Jager-Nagłowska. Z okazji urodzin aktor postanowił się podzielić kilkoma refleksjami. Dawno nie był tak szczery!

41 lat bez filtra. Tak dziś wyglądam i tak żyję. Nie filtruję się niczym od ponad 5 lat i życie oraz wy kochani, daliście mi same dobre znaki. Dziękuję za pamięć, za wsparcie, dziękuję moim bliskim i przyjaciołom, że o mnie nie zapomnieli. Nawet gdy było dużo ciemniej niż dziś. Justynko, mamo, córeczko, dziewczynki dziękuję Wam za wsparcie i miłość. W końcu tylko to się liczy. Zwrócę się znów do tych, którzy jeszcze się boją wstać. Zmiana jest dobra. I nigdy nie jest za późno - napisał.

Pod postem pojawiło się wiele życzeń i słów wsparcia. Odezwały się również znane osoby.

Wzruszające, co napisałeś i wspaniale. Trzymaj się Borys i życzę Ci 100 lat wytrwania w tym spokoju radości spełnieniu i miłości - napisała Viola Kołakowska.

Skomentował również Dawid Ogrodnik, Anja Rubik czy Oliver Janiak.

Najlepszego braszku. Jesteś dowodem na to, że można być z siebie dumnym - napisał Ogrodnik.

Przyłączacie się do życzeń?

Zobacz także: Tomasz Karolak ocenił Marinę Łuczenko-Szczęsną. „Ona nie wierzy w siebie”

Ostatnio dużo mówi się o filmie "Polityka" Patryka Vegi! Sprawdź, co wiesz o pozostałych produkcjach.

Patryk Vega
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi?

Patryk Vega

1. Pierwszy film, który wyreżyserował Patryk Vega to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów