Bill Skarsgard jest ojcem? Aktor przez rok ukrywał, że ma dziecko!

Łucja Siennicka 11.09.2019
Bill Skarsgard
Fotografia: Rex Features/ East News

Bill Skarsgard pochodzi ze znanej szwedzkiej rodziny, której członkowie są światowej sławy aktorami. Brat Alexandra i Gustafa przyznał, że prawie rok temu został ojcem. 

Bill Skarsgard to aktor, którego widzowie najbardziej kojarzą z roli strasznego klauna Pennywise'a z filmu "To" na podstawie powieści Stephena Kinga. Ostatnio na ekrany kin trafiła druga część filmu. Z tej okazji młody aktor udziela wielu wywiadów. W jednym z nich wyjawił, że kilkanaście miesięcy temu został ojcem.

Bill Skarsgard został ojcem? Aktor zdradził w wywiadzie

Bill Skarsgard pochodzi ze słynnej szwedzkiej rodziny, która robi spektakularną karierę w Hollywood. Jego ojcem jest Stellan Skarsgard. Jego bracia, szczególnie Alexander ("Czysta krew", "Wielkie kłamstewka") i Gustaf ("Wikingowie", "Westworld"), również nie mogą narzekać na brak propozycji.

29-letni Bill Skarsgard był ostatnio gościem Stephena Colberta w programie "The Late Show With Stephen Colbert". W pewnym momencie rozmowy został poruszony temat jego życia prywatnego. 

Warto wspomnieć, że młody aktor niechętnie opowiada o tym, co dzieje się w jego życiu i raczej skupia się na pracy. Tym razem aktor otworzył się przed prezenterem i potwierdził plotki!

Bill przyznał, że 11 miesięcy temu został ojcem. 29-latek zdradził, że ze związku z Alidą Morberg ma córeczkę. Internauci byli zdziwieni, że aktorowi udało się to utrzymać w tajemnicy przez tak długi czas. 

Lubicie aktorów z klanu Skarsgard?

Zobacz także: Już jest teaser filmu "Ukryta gra"! To ostatnia produkcja Piotra Woźniaka-Staraka

Lubisz oglądać horrory? Niektóre zostały oparte na prawdziwych historiach!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów