"Big Brother" będzie miał aż czterech prowadzących. Kto dołączył do Agnieszki Woźniak-Starak?

Hanna Skowron 05.03.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram/@aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi "Big Brothera" sama, będą ją wspierać inne gwiazdy TVN.

"Big Brother" wraca po jedenastu latach przerwy na antenę TVN7. Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że główną prowadzącą reality-show będzie Agnieszka Woźniak-Starak, która z tego powodu postanowiła zrezygnować z prowadzenia kolejnego sezonu "Ameryki Express". Okazuje się, że Woźniak-Starak będą wspierać aż trzy gwiazdy stacji TVN. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę 17 marca. Reality-show będzie trwać aż 91 dni, w edycji weźmie udział piętnastu śmiałków.

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi sama "Big Brothera"

Agnieszce Woźniak-Starak będzie towarzyszyć Ula Chincz oraz Małgorzata Ohme. Obie panie będą pojawiać się codziennie w wieczornych odcinakach na żywo "Big Brother Nocą", do których będą zapraszani dziennikarze, influencerzy, ludzie mediów i eksperci. Wirtualne Media podają, że Ula Chincz ma za zadanie rozmawiać z gośćmi oraz omawiać najciekawsze wydarzenia danego dnia. Małgorzata Ohme będzie odpowiadać za psychologiczny aspekt programu, oceniać zachowania uczestników oraz ich relacje. W programie pojawi się jeszcze jeden prezenter, osoba związana z "Dzień dobry TVN". Mówi się o tym, że będzie to pogodynek Bartek Jędrzejak. 

"Big Brother" na antenie TVN7

"Big Brother" ma być wyświetlany na antenie TVN7 codziennie, a widzowie będą mogli podglądać uczestników programu na żywo. TVN zaznacza, że to właśnie widzowie będą mieli duży wpływ na to, co będzie się działo w Domu Wielkiego Brata.

Będzie oglądać "Big Brothera"?

Zobacz także: Joanna Kulig odchodzi z obsady serialu „O mnie się nie martw”

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów