Ekspertka od mowy ciała uważa, że to Beyonce była "ważniejsza" od Meghan podczas ich spotkania

Łucja Siennicka 15.07.2019
Beyonce i Meghan Markle
Fotografia: Pool/i-Images/i-images/East News

Meghan Markle ostatnio rzadko pokazuje się publicznie. Księżna jest znowu na językach! Tym razem chodzi o jej spotkanie z Beyonce.

Meghan Markle została w tym roku pierwszy raz mamą. Księżna wycofała się z życia publicznego i pokazuje się jedynie wtedy, gdy nakazują jej obowiązki.

Ostatnio można ją było zobaczyć na europejskiej premierze filmu "Król Lew", gdzie pojawiła się w towarzystwie męża - księcia Harry'ego.

Największym zaskoczeniem było jednak jej spotkanie z największą gwiazdą muzyki popularnej!

Meghan Markle mniej ważna od Beyonce? Tak twierdzi ekspertka od mowy ciała!

Spotkanie Meghan Markle i Beyonce jest szeroko komentowane w mediach. W sprawę zaangażowali się również eksperci od mowy ciała, którzy analizują zachowanie obu pań. 

Internauci są zaskoczeni serdecznością i otwartością z jaką Meghan i Beyonce wymieniały zdania.  Zachowywały się niczym dobre przyjaciółki!

Beyonce jest jedną z najważniejszych postaci współczesnej popkultury. Wokalistka ma wielu fanów na całym świecie, do tego dyktuje trendy i cieszy się wizerunkiem silnej, niezależnej kobiety.

Jej spotkanie z Meghan Markle zostało dokładnie przeanalizowane. Sprawę skomentowała Judi James, ekspertka od mowy ciała.

Uważa ona, że księżna i wokalistka są w ciepłych relacjach. Ich spotkanie było jednak bardzo śmiałe, jak na pierwszy raz. 

Zaczynają od pocałunku w policzek, który zamienia się we wzajemny uścisk, a Beyonce zamyka oczy, by podkreślić głębokie uczucie - twierdzi.

James zwróciła uwagę na to, że to księżna jako pierwsza wyszła z inicjatywą, czym prawdopodobnie kolejny raz złamała królewski protokół.

Zdaniem ekspertki od mowy ciała wygląda to tak, jakby to Beyonce pozwoliła się jej przytulić, a nie odwrotnie. 

Dodatkowo wokalistka sprawiała wrażenie, jakby traktowała księżną Meghan z góry. 

Uważacie, że Meghan była onieśmielona tym spotkaniem?

Zobacz także: Ania Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" zdradziła płeć dziecka!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów