Beyonce pokazała bliźniaki w dokumencie o "Królu Lwie". Do kogo są podobne? Internauci nie mają wątpliwości!

Łucja Siennicka 18.09.2019
Beyonce
Fotografia: Instagram/@beyonce

Beyonce jest mamą 7-letniej Blue Ivy oraz 2-letnich bliźniaków. Wokalistka rzadko pokazuje swoje najmłodsze pociechy. Tym razem zrobiła wyjątek i maluchy można zobaczyć w dokumencie o "Królu Lwie".

Beyonce jest obecna na scenie muzycznej od prawie dwóch dekad. Wokalistka zaczynała w zespole Destiny's Child, gdy była jeszcze nastolatką. W tamtym czasie poznała Jaya-Z, z którym jest związana od ponad siedemnastu lat. Para doczekała się trójki dzieci. Bey właśnie pokazała, jak wyglądają jej najmłodsze pociechy. 

Beyonce pokazała bliźniaki w filmie dokumentalnym o "Królu Lwie"

Beyonce i Jay-Z tworzą parę również na scenie. Są jednym z najbardziej wpływowych małżeństw w muzyce. Na swoim koncie mają liczne współprace, w tym wydaną w zeszłym roku wspólną płytę "Everything Is Love"

Ich małżeństwo nie jest jednak usłane różami. Na jaw wyszło, że Jay-Z zdradzał wokalistkę. I to właśnie niewierność była główną inspiracją do wydania płyty "Lemonade". Jay również poruszył ten temat na albumie "4:44"

Para nie ma problemu, żeby przyznać się do tego, że w ich życiu nie wszystko układa się dobrze. Jednak warto wspomnieć, że bardzo chroni życie swoich dzieci. Starsza córka, Blue Ivy, towarzyszy rodzicom podczas koncertów i imprez branżowych.

Do tej pory nie mieliśmy jednak okazji, by zobaczyć, jak wygląda 2-letnia Rumi i jej brat bliźniak Sir. Na ABC pojawił się materiał, w którym pokazano, jak powstawała muzyka do "Króla Lwa"

"Making the Gift", bo tak nazywa się dokument, to prawdziwa gratka dla fanów. Można zobaczyć, jak powstawały poszczególne piosenki. Pojawiają się tam też najmłodsze pociechy Jaya i Beyonce.

Internauci uznali, że dzieci są bardzo podobne do Bey. Podzielacie to zdanie?

Zobacz także: Księżna Meghan aż dwukrotnie złamała królewski protokół podczas spotkania z Beyoncé!

Uwielbiasz muzykę? Sprawdź, w którym teledysku mógłbyś/mogłabyś wystąpić!

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"

1. Który z tych gatunków muzycznych podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów