Bella Hadid i The Weeknd nie są już parą. To kolejne ich rozstanie

Łucja Siennicka 07.08.2019
Bella Hadid i The Weeknd
Fotografia: Instagram/@bellahadid

Bella Hadid i The Weeknd zakończyli swój związek. Znowu! Para rozstała się, następnie wróciła do siebie w 2018 roku. Jednak tym razem to może być naprawdę koniec.

Wszyscy wiemy, że związki artystów i celebrytów bywają burzliwe. Podobnie jest w przypadku młodszej siostry Hadid i muzyka występującego pod pseudonimem The Weeknd. Para nie może się zdecydować, czy chce być w związku.

Abel (bo tak naprawdę ma na imię muzyk) oraz Bella schodzili się i rozchodzili. Wszystko wskazuje na to, że tym razem to już koniec ich bliskiej relacji. Co się stało?

Bella Hadid i The Weeknd nie są już parą

Bella Hadid i The Weeknd zaczęli się spotykać w 2015 roku. Para poznała się na planie teledysku artysty i zakochała w sobie.

Przez dwa lata sprawiali wrażenie dobrze dobranych i szczęśliwych, jednak ostatecznie postanowili się rozstać.

Powodem miał być konflikt grafików - para zwyczajnie nie miała dla siebie czasu. Abel koncertował, a Bella chodziła po wybiegach największych projektantów mody.

The Weeknd po rozstaniu związał się z Seleną Gomez, a modelka podobno wciąż miała za nim tęsknić i tylko czekała na moment, gdy muzyk zakończy związek z Gomez.

Gdy tak się stało, Bella i Abel ponownie się zeszli w kwietniu 2018 roku. Jednak związek nie przetrwał próby czasu.

Stacja "E!" podaje, że problemem była odległość - Abel mieszka na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, a Bella na wschodnim.

Para nie potrafiła pogodzić grafików - Bella bierze udział w sesjach zdjęciowych na całym świecie, The Weeknd pracuje nad kolejnym albumem.

22-letnia modelka i 29-letni muzyk mieli się również nie dogadywać.

Dużo się kłócili, od miesięcy nie spędzili ze sobą czasu w miły sposób - podaje amerykańska stacja.

Myślicie, że to już naprawdę koniec ich burzliwego związku?

Zobacz także: Samolot z ekipą Pink na pokładzie rozbił się na lotnisku w Danii!

The Weeknd pracuje nad nową płytą. Jeśli nie możesz się doczekać, to sprawdź inne albumy, które ukazały się w ostatnich miesiącach.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów