Basia Kurdej-Szatan ma siostrę, która jest aktorką. W ogóle nie są podobne! Jak wygląda?

Łucja Siennicka 04.04.2019
Basia Kurdej-Szatan
Fotografia: Instagram/@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan ma siostrę, która jest również aktorką. Jak wygląda Katarzyna Kurdej-Mania i czym dokładnie się zajmuje?

Basia Kurdej-Szatan dała się poznać szerszej publiczności w reklamach, ale już wcześniej występowała w teatrach i zajmowała się muzyką. Dzisiaj Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych aktorek. Występuje regularnie w serialu "M jak Miłość", ale można ją również zobaczyć na dużym ekranie oraz na deskach teatru. Mało kto wie, że Kurdej-Szatan ma siostrę, która również jest aktorką. 

Katarzyna Kurdej-Mania. Jak wygląda siostra Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan rzadko opowiada w wywiadach o starszej siostrze. Ostatnio zrobiła wyjątek w wywiadzie dla "Vivy". Okazuje się, że Katarzyna Kurdej-Mania jest również aktorką i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Chociaż z wyglądu nie są do siebie kompletnie podobne, to dzielą wspólne pasje. Katarzyna Kurdej-Mania występowała między innymi w "Lalce", "Chłopach", "Lokatorach" oraz "Sąsiadach"

Katarzyna Kurdej-Mania zajmuje się również śpiewem. Ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Śpiewała również w chórkach Mariki oraz Ryszarda Rynkowskiego.

Basia Kurdej-Szatan wyznała w "Vivie", że jej siostra również świetnie pisze i wyróżnia się w rodzinie talentem pisarskim. Katarzyna Kurdej-Szatan mieszka w Trójmieście. 

Uważacie, że aktorki są do siebie podobne?

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie, na którym ma 14 lat. Co za zmiana!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów