Barbara Kurdej-Szatan jest podekscytowana "Tańcem z gwiazdami". Zmysłowym zdjęciem zachęca do oglądania

Łucja Siennicka 13.09.2019
Barbara Kurdej-Sz\atan
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Barbara Kurdej- Szatan jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka jest bardzo podekscytowana odcinkami na żywo. Zmysłowymi zdjęciami zachęca widzów do oglądania.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Nic dziwnego, że jej udział w "Tańcu z gwiazdami" budzi tyle emocji. Wszystko wskazuje na to, że aktorka jest również bardzo podekscytowana. 34-latka wyznała na swoim profilu na Instagramie, że stresuje się pierwszymi odcinkami na żywo.

Barbara Kurdej-Szatan stresuje się "Tańcem z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" jest jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych. Widzowie uwielbiają oglądać zmagania celebrytów na parkiecie. Wszystko wskazuje na to, że udział w programie jest również dużym przeżyciem dla gwiazd.

Barbara Kurdej-Szatan od kilku tygodni dawkuje informacje na temat programu i zdradza, że jest bardzo podekscytowana udziałem w "Tańcu z gwiazdami". Celebryci od jakiegoś czasu przygotowują się do udziału w programie i starannie ćwiczą choreografie pod okiem profesjonalnych tancerzy.

Kurdej-Szatan wyznała, że jest trochę zestresowana udziałem w pierwszym odcinku.

Uwielbiam być w biegu! Od razu mam więcej energii i mocy! Dziś spektakl "Chicago" w Krakowie, a jutro pierwszy odcinek na żywo "Tańca z Gwiazdami" w Warszawie - napisała pod zdjęciem.

Przypominamy, że w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy także Rafała Szatana, Olę Kot, Akopa Szostaka, Monikę Miller, Damiana Kordasa, Magdę Beredę, Adama Małczyka, Sandrę Kubicką, Joannę Lazer i Reni Jusis.

Nie możecie się doczekać pierwszego odcinka?

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie córeczki. Internauci uważają, że jest klonem mamy

Basia Kurdej-Szatan stworzyła kilka niezapomnianych związków w filmach i serialach. Niektórzy aktorzy grają tak dobrze, że chcielibyśmy, żeby ich serialowe i filmowe związki były prawdziwe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów