Baron chciał urazić Królikowskiego? "Selfie z osłem Antkiem". Internauci są zaskoczeni

Hanna Skowron 16.05.2019
Baron
Fotografia: Instagram/@alekbaron

Najnowsze zdjęcie Barona mogło urazić Antka Królikowskiego.

Baron, członek zespołu Afromental, od niedawna spotyka się z Julią Wieniawą, która chwilę wcześniej rozstała się z Antkiem Królikowskim. Ich związek budzi wiele emocji, ponieważ parę dzieli 15 lat różnicy.

Najnowsze zdjęcie Barona nie przypadło do gustu internautom - sugerują oni, że muzyk wbił szpilę Królikowskiemu. O co tyle hałasu?

Baron nowym zdjęciem chciał urazić Antka Królikowskiego?

Aleksander Milwiw-Baron apeluje, żeby troszczyć się zwierzęta. Muzyk udał się do schroniska dla czworonogów, gdzie namawiał do adopcji i pozował z podopiecznymi schroniska. Jedno zdjęcie zaskoczyło internautów. 

Baron opublikował zdjęcie z uroczym osłem, który ma na imię... Antek. Zostało negatywnie odebrane przez jego obserwatorów, którzy uznali, że Baron nabija się z byłego chłopaka Wieniawy. 

Selfie z osłem Antkiem. Dziś odwiedziłem schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim i razem z dobrymi ludźmi przywieźliśmy mieszkającym tam czworonogom karmę i cały bus wypchany wykładzinami, żeby zadbać o ich komfort - napisał Baron pod zdjęciem.

Antek Królikowski spotykał się z Julią Wieniawą przez dwa lata i bardzo pomógł jej w rozwoju kariery. Podobno do tej pory łączyły go dobre relacje z Baronem. Niedawno pozowali nawet razem na siłowni. 

To jest niesmaczne! Dwuznacznie o ośle Antku. Temat adopcji spada na drugi plan przez Twój mało zabawny żart - napisała oburzona internautka.

Myślicie, że Królikowski poczuł się dotknięty?

Zobacz także: Wieniawa pierwszy raz o nowej dziewczynie Królikowskiego: "Współczuję jej"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów