Barbara Palvin nazywana pierwszą modelką "plus size" Victoria's Secret. Internauci nie kryją oburzenia

Roksana Orlicka 25.03.2019
Barbara Palvin
Fotografia: Instagram/@realbarbarapalvin

Barbara Palvin jest obecnie jedną z najchętniej obserwowanych w Internecie modelek. Uznano ją za pierwszą modelkę "plus size" Victoria's Secret. 

Barbara Palvin to 25-letnia modelka węgierskiego pochodzenia. Jej twarz można kojarzyć z prestiżowych magazynów o modzie, w tym Vogue'a, Harper's Baazar czy Glamour. Modelka współpracowała z takimi markami jak Pull&Bear, H&M, Chanel, Prada czy  L'Oréal Paris. Palvin jest od niedawna także Aniołkiem Victoria's Secret. Jej szczupła i wysportowana sylwetka została określona jako "plus size". Modelka nosi zaledwie rozmiar 36...

Barbara Palvin określona jako modelka "plus size"

Barbara Palvin podpisała pierwszy kontrakt z Victoria's Secret w 2012 roku, gdy miała zaledwie dziewiętnaście lat. Modelka została wybrana w marcu na nowego Aniołka marki. Palvin podzieliła się tą nowiną w mediach społecznościowych, nie kryjąc podekscytowania. Modelkę obserwuje na Instagramie ponad 11 milionów osób - okazuje się, że nie wszystkim spodobała się decyzja Victoria's Secret. Dziewczynę określono jako pierwszą modelkę "plus size" marki. W obronie stanęli fani Palvin, którzy uznali to za absurd. 

Plus size? Ludzie oszaleli! Jesteś naprawdę piękna! - napisała internautka.

Modelka nie odpowiedziała na żaden z komentarzy, ale fani mimo to dali jej wiele wsparcia.

Masz idealne ciało, jesteś piękną kobietą i wyróżniasz się! Jesteś inspiracją dla wielu dziewczyn! Rób swoje! Wciąż masz wsparcie wielu osób - zapewniła fanka.

Barbara Palvin modelką plus size - skąd się to wzięło?

Wszystko zaczęło się od wpisu na Facebooku. Jedna ze stron, która zajmuje się tematyką showbiznesu, określiła Barbarę pierwszą modelką "plus size" Victoria's Secret. Post skomentowało wiele oburzonych osób, ale również tych, którzy podzielali tę opinię. Nie jest to pierwszy raz, gdy ludzie komentują wygląd modelek. Palvin już kiedyś spotkała się z nieprzyjemnymi komentarzami, a w wywiadach wyznawała, że miała problem z akceptacją własnego ciała, dlatego decydowała się na restrykcyjne diety i wycieńczające treningi. 

Nikt z Victoria's Secret nie odniósł się do niepochlebnych komentarzy. Myślicie, że ludzie wreszcie przestaną oceniać negatywnie wygląd innych?

Zobacz także: Aniołki Victoria's Secret się z nim nie rozstają. Kosmetyk z naszego dzieciństwa

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów