A$AP Rocky dostanie od szwedzkiego rządu miliony dolarów? To całkiem możliwe!

Łucja Siennicka 24.07.2019
A$AP Rocky
Fotografia: Instagram/@asaprocky

A$AP Rocky nadal jest przetrzymywany w areszcie. Jeśli raper okaże się niewinny, to otrzyma miliony dolarów odszkodowania.

A$AP Rocky został trzy tygodnie temu aresztowany pod zarzutem pobicia przypadkowych przechodniów. Z tego powodu odwołano jego koncert na tegorocznym Open'erze.

Rapera nie udało się uwolnić, chociaż o jego wypuszczenie apelował nawet prezydent Stanów Zjednoczonych. Co jeśli okaże się być niewinny?

A$AP Rocky jest wciąż w areszcie. Co jeśli okaże się niewinny?

A$AP Rocky mocno nabroił! Popularny raper w jest w prawdziwych tarapatach. Na początku lipca wdał się w bójkę na jednej ze sztokholmskich ulic.

Od kilku tygodni przebywa w szwedzkim areszcie, a z każdym dniem rośnie kwota za odszkodowanie, które otrzymałby, gdyby okazał się niewinny.

W internecie krąży nagranie, na którym widać, jak raper rzuca na ziemię swojego oprawcę i kopie go. 

Fani uważają, że raper został sprowokowany do bójki. Wstawiło się za nim też wielu innych muzyków, którzy postanowili zbojkotować swoje koncerty w Szwecji. 

W tym tygodniu A$AP usłyszy przedstawione mu zarzuty. Najprawdopodobniej nie będzie jednak mógł opuścić aresztu, a poczekać tam na proces. Prokuratura obawia się, że muzyk ucieknie do USA i w ten sposób uniknie kary.

Rocky może trafić do więzienia na sześć lat. Warto wiedzieć, że jeśli sąd uzna, że raper jest niewinny, to otrzyma spore odszkodowanie. Rząd będzie musiał mu zwrócić utracone zarobki. 

Do tej pory A$AP Rocky opuścił dwanaście zaplanowanych koncertów. Media wyliczają, że nie pojawi się na kolejnych siedmiu

Amerykańskie media podają, że raper za jeden koncert kasuje do 120 tysięcy dolarów

Uważacie, że A$AP Rocky powinien otrzymać karę za swoje zachowanie?

Zobacz także: Agnieszka Więdłocha padła ofiarą klątwy? Zaskakująca wypowiedź aktorki

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów