Ariana Grande przeciwstawia się ustawie antyaborcyjnej. Wokalistka wpłaciła dużą sumę

Łucja Siennicka 13.06.2019
Ariana Grande
Fotografia: Instagram/@arianagrande

Ariana Grande jest znana z wrażliwości na krzywdę innych osób. Artystka często wpłaca pieniądze na cele charytatywne. Tym razem wypowiedziała się na temat ustawy antyaborcyjnej. 

W ostatnich tygodniach cały świat głośno komentował kontrowersyjną ustawę antyaborcyjną, którą wprowadzono w stanie Georgia w USA

Gubernator stanu, Brian Kemp, podpisał niedawno prawo zabraniające dokonania aborcji po wykryciu bicia serca dziecka.

Wiele gwiazd, w tym Ariana Grande, otwarcie wyraziło swój sprzeciw. Ariana nie zamierza siedzieć bezczynnie. Na jaki pomysł wpadła?

Ariana Grande sprzeciwia się ustawie antyaborcyjnej 

Ariana Grande jest idolką nastolatek i jedną z najbardziej wpływowych wokalistek na świecie. Bilety na jej koncerty wyprzedają się na pniu, a płyt słucha cały świat.

Artystka ma świadomość tego, jak duży wpływ ma na młodych ludzi, dlatego udziela się charytatywnie i zabiera głos w ważnych sprawach. 

Ariana Grande postanowiła podarować aż ćwierć miliona dolarów organizacji Planned Parenthood, która działa na rzecz praw reprodukcyjnych. 

Tę samą organizację wsparła niedawno Miley Cyrus. Wokalistka wzięła udział w ich kampanii, a zdjęcia szybko obiegły świat.

Ustawy zakazujące aborcji po wykryciu bicia serca dziecka przyjęto na Florydzie, w Mississippi, Missouri, Ohio, Południowej Karolinie, Tennessee i Teksasie.

Uważacie, że gwiazdy powinny zabierać głos w takich sprawach?

Zobacz także: Anna Lewandowska pozuje w bikini, a fani są zachwyceni. "Co za ciało! Bogini Anna!"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów