Antek Królikowski znika z social mediów. Dlaczego żegna się z fanami?

Hanna Skowron 28.01.2019
Antek Królikowski
Fotografia: Instagram/antek.krolikowski

Antek Królikowski znika z Instagrama! "Postanowiłem pójść o krok dalej, chcę być bardziej tu i teraz" - powiedział fanom.

Antek Królikowski jest znany jako zdolny aktor młodego pokolenia, jednak media częściej skupiają się na tym, co publikuje na swoich kanałach społecznościowych. Antkowi przyklejono łatkę kobieciarza i imprezowicza. Wygląda na to, że Królikowski próbuje zerwać z tym wizerunkiem...

Antek Królikowski znika z social mediów

Antek Królikowski jakiś czas temu rozstał się z Julią Wieniawą i niedługo potem wyjechał na wakacje na Bali. Aktor wyznał, że nie chodzi tylko o wypoczynek, ale i emocjonalny detoks oraz oczyszczenie. Każdy krok Królikowskiego jest dokładnie obserwowany przez jego fanów. Antek zapowiedział, że robi sobie przerwę od social mediów i znika z Instagrama.

Medialne rozstanie Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy jest jednym z najczęściej komentowanych wydarzeń ostatnich tygodni. Królikowski nigdy nie wypowiedział się publicznie na ten temat. Zdaje się, że Antek nie czuje się najlepiej po rozstaniu i chce odpocząć od całego zgiełku.

Królikowski zaskoczył swoich fanów i opublikował na Instagramie film, na którym próbuje najróżniejszych soków. Tym samym poinformował, że na jakiś czas rezygnuje z mediów społecznościowych. 

Mission impossible. Jak myślicie, jak długo wytrzymam bez Insta? - zapytał swoich fanów.

Post Antka Królikowskiego spotkał się z dużym odbiorem. Fani życzyli mu powodzenia, wypowiedzieli się też przyjaciele aktora.

Jestem z tobą duchem! Ciśnij detox instagramowy jak najdłużej! Love - napisała Marta Wierzbicka.

Myślicie, że Antek wytrzyma długo bez Instagrama?

Zobacz także: Internauci wyśmiewają stylizację Rozenek. Jest reakcja Sary Boruc! Małgorzacie to się nie spodoba

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów