Antek Królikowski martwi się o Julię Wieniawę? Wskazuje na to jego ostatni komentarz

Hanna Skowron 22.02.2019
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fotografia: Instagram/@juliawieniawa

Antek Królikowski martwi się o swoją byłą dziewczynę. Aktor skomentował ostatnie zdjęcie Julii Wieniawy.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się kilka miesięcy temu. Wieniawa opowiedziała trochę o rozstaniu w jednym z ostatnich wywiadów i zapewniła, że pozostali przyjaciółmi. Okazuje się, że Antek wciąż martwi się o swoją byłą dziewczynę. 

Julia Wieniawa zakończyła związek z Antkiem Królikowskim

Julia Wieniawa i Antek Królikowski spotykali się przez dwa lata i byli jedną z najpopularniejszych polskich par. Ich rozstanie było poprzedzone licznymi awanturami oraz kłótniami. Paparazzi nie opuszczali Wieniawy na krok. Do internetu wyciekło wiele zdjęć, na których było widać, jak kłóci się z Antkiem w miejscach publicznych. 

Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie - powiedziała w wywiadzie.

Wieniawa wytłumaczyła, że uczucie młodej aktorskiej pary po prostu wygasło. Po rozstaniu Julia Wieniawa oddała się pracy, a Antek Królikowski udał się w egzotyczną podróż po Azji.

Julia Wieniawa w nowym filmie Patryka Vegi

Julia Wieniawa poleciała właśnie do Bangkoku, gdzie będzie kręcony najnowszy film Patryka Vegi "Small world", w którym młoda aktorka wystąpi. Wieniawie towarzyszy inny polski aktor, Piotr Adamczyk. Julia Wieniawa dodała ich wspólne zdjęcie, a Królikowski postanowił je skomentować.

Okazuje się, że Antek Królikowski wciąż martwi się o Julię Wieniawę. 

Uważajcie tam - napisał Królikowski.

Myślicie, że Julia i Antek do siebie wrócą?

Zobacz także: Julia Wieniawa: "Już nie mogę dłużej ukrywać się z moją nową miłością"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów