Anna Wendzikowska w ogniu krytyki! "Czy dzieci też uczestniczą w podróżach?"

Łucja Siennicka 17.07.2019
Anna Wendzikowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Ania Wendzikowska odpoczywa na rajskich wakacjach. Internauci zauważyli, że dziennikarka nie publikuje zdjęć dzieci. W komentarzach rozpętała się burza.

Ania Wendzikowska jest jedną z najbardziej zapracowanych dziennikarek. Jedną z jej największych pasji jest podróżowanie, dlatego gdy tylko znajdzie chwilę, to wykorzystuje ją i planuje kolejny wyjazd.

Tym razem na dziennikarkę spadła krytyka. Wszystko przez to, że internauci uznali, że Anna spędza urlop bez swoich córek.

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Internauci pytają o córeczki dziennikarki

Ania Wendzikowska pasjonuje się filmem. Jest znana z tego, że przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami kina, które następnie są emitowane w "Dzień dobry TVN"

Dziennikarka z tego powodu często podróżuje i jak się okazało - wyjazdy to jedna z jej pasji. Przeważnie internauci są zachwyceni jej zdjęciami z rajskich wakacji.

Tym razem jednak na Anię spadła krytyka. Wszystko przez to, że internauci zaczęli się domagać zdjęć dzieci, zarzucając, że dziennikarka zostawiła córeczki w domu.

Bardzo mało Pani dodaje zdjęć z dzieciaczkami. Czy one też uczestniczą w tych podróżach? - pytali internauci pod najnowszym zdjęciem.

Padło również pytanie o to, jak Anna znosi rozłąkę z dziećmi. Dziennikarka nie odpowiedziała użytkownikom Instagrama na pytania. 

Uważacie, że pytania obserwatorów Anny Wendzikowskiej nie są na miejscu?

Zobacz także: Powstanie film o Majce Jeżowskiej! Są pierwsze szczegóły produkcji

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów