Wendzikowska opowiedziała o chorobie córki. Jeszcze nigdy nie była tak szczera

Hanna Skowron 19.03.2019
Ania Wendzikowska
Fotografia: Instagram/@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska opowiedziała szczerze o chorobie starszej córki. 

Anna Wendzikowska jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek, zajmujących się filmem. Wendzikowska przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami kina i dużo podróżuje. Prywatnie jest mamą dwóch dziewczynek: 4-letniej Kornelii oraz Antoniny, która przyszła na świat w październiku 2018 roku. Wendzikowska chętnie udostępnia zdjęcia swoich pociech, jednak rzadko opowiada o szczegółach dotyczących ich życia. Dziennikarka zrobiła wyjątek i zdradziła kulisy choroby starszej córki. Dziewczynka przeszła w maju skomplikowaną operację. 

Ania Wendzikowska szczerze o chorobie córki

Kornelia jest oczkiem w głowie Wendzikowskiej. Dziewczynka jest niezwykle urocza i radosna. Starsza córka Wendzikowskiej od dawna nosi okulary korekcyjne. Dziennikarka odpowiadała ostatnio swoim fanom na pytania na Instagramie. Właśnie wtedy jedna z obserwatorek zapytała o wadę wzroku Kornelii. Ania Wendzikowska odpowiedziała jej szczerze, nie próbowała ukrywać, że wszystko jest dobrze.

Niestety, u nas to trochę bardziej poważna sprawa... Kornelia ma niedorozwój nerwów wzrokowych. Jedno oko działa normalnie, a drugie gorzej i przez tę różnicę w jakości widzenia robi się problem - napisała Wendzikowska.

Kornelia przeszła w maju operację. Okazuje się, że dziewczynka wciąż musi ćwiczyć wzrok i zasłaniać słabsze oczko. 

Z tym zasłanianiem różnie bywa. Są lepsze i gorsze dni. Walczę czasami o każdą minutę - Wendzikowska odpowiedziała na pytanie, jak sobie z tym radzi.

Trzymamy kciuki za zdrowie małej Kornelii!

Zobacz także: Wendzikowska wróciła do pracy 6 dni po porodzie. Internauci: "To się nazywa parcie na szkło!"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów