Anna Mucha szczerze o trudach macierzyństwa: "Siedzę i ryczę bez sensu"

Hanna Skowron 08.02.2019
Anna Mucha
Fotografia: Instagram/@taannamucha

Anna Mucha zwykle nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Aktorka udzieliła ostatnio szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o trudach macierzyństwa. Co powiedziała?

Anna Mucha udzieliła ostatnio bardzo trudnego wywiadu dla magazynu "Viva!". Dlaczego trudnego? Piotr Najsztub nie oszczędził aktorki, zadawał jej bardzo osobiste pytania, a na dodatek nie był zadowolony z lakonicznych wypowiedzi Muchy. Z odpowiedzi Anny Muchy można wywnioskować, że nie czuła się komfortowo podczas rozmowy. Aktorka opowiedziała więcej niż zwykle o swoim życiu prywatnym. W wywiadzie poruszono temat macierzyństwa, Mucha przyznała, że nie jest ono łatwe. 

Anna Mucha udzieliła szczerego wywiadu

Anna Mucha jest znana z tego, że mówi, co myśli. Aktorka jednocześnie bardzo broni swojej prywatności, praktycznie nie opowiada o kulisach swojego życia, rodzinie oraz dzieciach. Mucha ma na swoim koncie kilka ról filmowych ("Chłopaki nie płaczą", "Lista Schindlera" czy "Och, Karol 2"), gra również w teatrze, ale głownie jest kojarzona z roli w serialu "M jak Miłość"

Anna Mucha o macierzyństwie

Piotr Najsztub zapytał aktorkę o macierzyństwo. Anna Mucha i jej partner Marcel Sora są rodzicami 8-letniej Stefanii i 5-letniego Teodora. Aktorka nie udostępnia wizerunku swoich dzieci.

Skłamałabym, gdybym powiedziała: "Ojej, jak jest wspaniale" - odpowiedziała.

Mucha wyznała, że nie uważa się za idealną matkę. Najsztub zasugerował aktorce, że nie zależy jej na byciu najlepszą matką, dlatego odpuszcza. Mucha zirytowała się taką sugestią. 

Mam wrażenie, że wpychasz mnie w jakieś poczucie winy. - zauważyła.

Gwiazda wyznała również, że czuje nieustanny lęk o swoje dzieci i bardzo stara się je chronić przed światem. 

W żadnym wypadku, nie chcę ich izolować i przesadnie „oszczędzać”. Odwrotnie, chciałabym, żeby one się konfrontowały z różnymi rzeczami. - powiedziała.

Mucha powiedziała również, że bardzo nie lubi odrabiać z dziećmi pracy domowej. 

Widmo szkoły w tym najgorszym możliwym wydaniu wraca do ciebie i zaczynasz to znowu przerabiać już jako dorosła, świadoma osoba. - zauważyła.

Myślicie, że Anna Mucha zrobiła dobrze, opowiadając o swoim życiu prywatnym?

Zobacz także: Mucha kusi na Instagramie. Fani zachwyceni!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów