Anna Lewandowska znowu radzi na Instagramie. Fankom się to nie spodobało!

Julita Buczek 19.09.2018
anna lewandowska z córką
Fotografia: Pixabay

Anna Lewandowska znowu pochwaliła się swoim idealnym życiem na Instagramie dodając zdjęcie ze swoją córką.

W nowym wpisie na swoim blogu radzi, jak zorganizować sobie czas, aby znalazło się w nim miejsce na trening, kiedy jest się młodą matką. Rady trenerki jednym przypadły do gustu, a innym wręcz przeciwnie. Swoim wpisem wywołała lawinę komentarzy pod zdjęciem, na którym pozuje razem ze swoją córką, Klarą.

Co radzi Anna Lewandowska?

Przez opinię publiczną uważana jest za guru od fitnessu i odchudzania. Lubi dzielić się swoimi poradami dotyczącymi zdrowego stylu życia na swoim blogu "healthy plan by ann". Na jej stronie pojawił się ostatnio wpis, w którym radzi, kiedy można ćwiczyć, mając małe dziecko. Nie zabrakło tu porad typu, zacznij małymi kroczkami, nie porównuj się z innymi oraz ćwicz, kiedy dziecko śpi.

Lewa w ogniu krytyki

Garść drogocennych wskazówek nie spodobała się jednak jej fankom, które nie kryły dezaprobaty i postanowiły podzielić się nią w komentarzach pod wpisem.

A jak zorganizować czas z dwójką dzieci? Ja jak mam chwilę, to nie wiem, za co mam się zabrać, czy za sprzątanie, czy prasowanie, czy choć chwilę w spokoju kawę wypić, czy ćwiczyć… a jeszcze obiad, żeby dzieci zjadły brak mi dnia.

Schody zaczynają się, kiedy mama wraca do pracy. Pobudka o 05:30 – 8 godzin w pracy (jak nie więcej) plus dojazdy, wracając odbiór ze żłobka, obiad, plac zabaw, później kąpanie kaszka usypianie i o 21:00 pada się na pysk. Wiem, wiem, napiszecie, że jakoś można, pewnie i tak, ale zmęczenie czasem jest ogromne i tu mowa o jednym dziecku, a jak jest dwójka?

Wszystko jest pięknie i ładnie. Gdy ktoś w tym nam pomaga. Pani Ania może sobie pozwolić akurat na ćwiczenia. Bo nie musi myśleć o praniu, gotowaniu, sprzątaniu, robieniu zakupów. Od taka codzienność przy dziecku. Więc te rady są nie dla wszystkich Pań niestety...

Oczywiście wśród negatywnych komentarzy znalazły się również i takie, które bronią znanej trenerki.

Haha znajdzie się czas drogie Panie. Mniej Facebooka i Instagrama. Zobaczcie ile czasu zajmują Wam social media. Zróbcie sobie rachunek sumienia.

Jak na razie nie doczekaliśmy się komentarza Anny Lewandowskiej.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Miałeś kiedyś takie gadżety w dzieciństwie? Sprawdź je koniecznie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów