Anna Lewandowska na nowym zdjęciu przypomina internautom bardzo popularną piosenkarkę. Widzicie to?

Hanna Skowron 23.02.2019
Ania Lewandowska
Fotografia: Instagram/@annalewandowskahpba

Ania Lewandowska opublikowała zdjęcie, które zachwyciło internautów. Popularna trenerka została porównana do... Jennifer Lopez!

Anna Lewandowska przyzwyczaiła nas do tego, że eksponuje swoją wysportowaną sylwetkę. Popularna trenerka chce w ten sposób zmotywować Polki do ćwiczeń i udowodnić, że dzięki systematyczności można wyrobić naprawdę piękne ciało. Najnowsza fotografia trenerki różni się od pozostałych. Anna nie pozuje w sportowym stroju. Anna Lewandowska w kobiecym wydaniu bardzo spodobała się internautom. 

Ania Lewandowska porównana do Jennifer Lopez

Internauci stwierdzili, że Ania Lewandowska wygląda na najnowszej fotografii niczym Jennifer Lopez w kampanii reklamowej marki Guess.

Ania Lewandowska jest młodsza od Jennifer Lopez o 19 lat. Obie panie bardzo dbają o swoją sylwetkę, trzymają dietę i nie zapominają o ćwiczeniach.

Fanki Lewandowskiej podziękowały idolce za dodanie takiego zdjęcia, znaczna część internautek wyznała, że Anna jest ich motywacją:

Kobieta z klasą, piękna, zdecydowana, wie czego chce w życiu, dążąca do wyznaczonych sobie celów, każda z nas powinna taka być - napisała zachwycona fanka.

Ania Lewandowska zawsze wygląda pięknie. Naprawdę widzicie podobieństwo do J.Lo?

Zobacz także: Ślubne wymagania Anny Lewandowskiej ujawnione po latach. Maciej Zień zdradził kulisy pracy z trenerką

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów