Anna Lewandowska na spacerze z córką. Tak podobnej stylizacji jeszcze nie miały!

Hanna Skowron 14.03.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/@annalewandowskahpba

Ania Lewandowska udostępniła zdjęcia ze spaceru z Klarą. Co za podobieństwo!

Klara Lewandowska jest oczkiem w głowie rodziców. Ania i Robert Lewandowscy często udostępniają zdjęcia z małą Klarą i otwarcie opowiadają o miłości do swojej pociechy oraz o tym, że jej narodziny zmieniły ich życie na lepsze. Z długich wpisów pod zdjęciami można się dowiedzieć, że Klara nauczyła Lewandowskich cierpliwości czy czerpania przyjemności z małych rzeczy. Ania Lewandowska stara się spędzać z córeczką każdą wolną chwilę. Ostatnio zabrała Klarę na spacer, z którego udostępniła urocze zdjęcia. Uwagę przyciąga stylizacja Ani i Klary. Wyglądają identycznie, a fani trenerki są zachwyceni!

Ania Lewandowska na spacerze z córeczką w takiej samej stylizacji

Profil Ani Lewandowskiej na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony użytkowników. Każde zdjęcie trenerki cieszy się dużą popularnością, jednak fanki są najbardziej zachwycone tymi fotografiami, na których pojawia się 2-letnia córka Lewej. Ania pokazywała już zdjęcia ze wspólnego gotowania posiłków, zabawy w domu i ćwiczeń. Można wywnioskować, że z córką łączy ją silna więź. Najnowsze zdjęcie przypadło do gustu internautom. Zauważyli oni, że Ania i Klara są ubrane w niemal ideantyczne stylizacje. Obie mają na sobie czerwoną kurtkę, dżinsowe spodnie i modne sportowe buty. 

Ania wykorzystała sytuację, by opowiedzieć trochę o jej poglądzie na macierzyństwo. Trenerka wyznała, że Klara nauczyła swoich rodziców spokoju, pokory i odczuwania jeszcze większej miłości do drugiego człowieka.

Moja mała nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś! - napisała Lewandowska.

Internautki uznały ten wpis za niezwykle wzruszający i zgodziły się z Anią.

Oj tak dzieci to największy cud. Ich uśmiech niszczy każde zmęczenie, smutek czy złość - napisała jedna z nich.

Jednak największa uwaga skupiła się na Klarze.

Klara jaka już duża - zauważyły fanki.

Myślicie, że Klara pójdzie w ślady swojej sławnej mamy?

Zobacz także: Anna Lewandowska na nowym zdjęciu przypomina internautom bardzo popularną piosenkarkę. Widzicie to?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów