Anna Lewandowska po raz pierwszy tak szczerze o ciąży i porodzie. Mocne słowa!

Julita Buczek 28.05.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Fotografia Instagram Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na swoim blogu udzieliła bardzo osobistego wywiadu, który pokazuje jak naprawdę, wyglądało je życie po urodzeniu córeczki Klary.

Anna Lewandowska udzieliła ostatnio szczerego wywiadu na swoim blogu Baby by Ann. Opowiada w nim o początkach i trudach ciąży, jakie musiała przejść. W trakcie wywiadu określa Klarę, jako "cud boży". W rozmowie przyznała również, że pochodzi z katolickiej rodziny i od początku ciąży modliła się do Matki Boskiej.

Zobacz też: Anna Lewandowska z Klarą na wspólnym zdjęciu!

Przecież bycie mamą to urodzenie cudu bożego.

Lewandowska opowiedziała o porodzie

W wywiadzie padło również pytanie o to, jak czuła się trenerka, kiedy pierwszy raz zobaczyła swoją córeczkę. Nie mamy wątpliwości, że to szczere wyznanie pokazuje, że Anna nie jest wyidealizowaną celebrytką oderwaną od rzeczywistości. Lewandowska podzieliła się również informacją dotyczącą swojego porodu, który podobno nie należał do najłatwiejszych.

Mamy ten moment nagrany: płacz Klary i mój… Do dzisiaj, jak to oglądam, płaczę. Za każdym razem. To było coś niesamowitego. Tak się cieszyłam, że ją mam! Przytulałam ją, kangurowałam, później to samo robił Robert.

W szczerej rozmowie Anna Lewandowska przyznaje, że zmieniła się dzięki Klarze. Ma więcej seksapilu, jest bardziej otwarta i mniej przejmuje się opinią innych. Chce również, aby inne kobiety czuły się tak po porodzie, dlatego postanowiła założyć swój portal, który ma wspomóc młode mamy ciekawymi informacjami i poradami.

Zobacz też: Klara Lewandowska ma już rok! Zobaczcie, jak wygląda na zdjęciach z rodzicami

Jestem bardziej otwarta, ciepła, wyrozumiała. Klara pokazała mi, że nic nie muszę.

Anna Lewandowska przyznała również, że według niej Klara ma w swoim życiu misję do spełnienia.

Mam przeczucie, że Klara będzie miała jakąś misję w życiu. Czułam to od pierwszego momentu, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży.

Znaleźliśmy najpiękniejsze sukienki maxi:

Autor: Julita Buczek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów