Czartoryska wypowiedziała się na temat 500 plus. "Mam nadzieję, że specjaliści to dobrze policzyli"

Łucja Siennicka 27.09.2019
Anna Czartoryska-Niemczycka
Fotografia: Instagram/@annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka wypowiedziała się na temat rządowego programu 500 plus. Aktorka jest mamą trójki dzieci i należy się jej świadczenie. 

Celebryci chętnie wypowiadają się na tematy związane z polityką. Szczególnie ochoczo jest komentowany program 500 plus, który wspiera finansowo wielodzietne rodziny. Tym razem Anna Czartoryska-Niemczycka wypowiedziała się na ten temat i zdradziła, co o tym myśli. 

Anna Czartoryska-Niemczycka o 500 plus

Anna Czartoryska-Niemczycka jest aktorką znaną z takich produkcji jak "Dom nad rozlewiskiem", "Szpilki na Giewoncie" czy "Komisarz Alex". Prywatnie jest w szczęśliwym związku z milionerem Michałem Niemczyckim.

Para ma trójkę dzieci: 5-letniego Ksawerego, 3-letnią Janinę i kilkumiesięcznego Antoniego. 35-latka chętnie opowiada o macierzyństwie i dzieli się swoimi przeżyciami. Tym razem wypowiedziała się na temat programu 500 plus.

Aktorka udzieliła wywiadu dla Wideoportalu, w którym opowiedziała, że program 500 plus na pewno jest dużą pomocą dla wielodzietnych rodzin. 

Wydaje mi się, że to jest duże wsparcie dla rodziców. I w rodzinach wielodzietnych to wsparcie na pewno jest odczuwalne. Oczywiście niepokoi mnie to, jaki to będzie miało wpływ na budżet państwa. Mam nadzieję, że jacyś specjaliści to sobie dobrze policzyli, że się wszystko zgadza - dodała.

Czartoryska-Niemczycka wyznała również, że wolałaby, żeby przeznaczane na nią środki zostały przekazane na pomoc innym.

Jeżeli te środki byłyby rozdysponowane w inny sposób, na przykład, gdyby był większy dostęp do publicznych żłobków i przedszkoli, to nie miałabym nic przeciwko temu - wytłumaczyła.

Zgadzacie się z Anną?

Zobacz także: Anna Czartoryska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka!

Masz dzieci? Sprawdź, czy jesteś nadopiekuńczą mamą!

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów