Anita Lipnicka pokazała zdjęcia z rajskich wakacji. Ma piękną córkę!

Hanna Skowron 05.02.2019
Anita Lipnicka
Fotografia: Instagram/@anita.lipnicka

Anita Lipnicka rzadko pokazuje swoją rodzinę. Artystka udostępniła zdjęcia z egzotycznych wakacji. Jej córka nie jest już małą dziewczynką...

Anita Lipnicka ma za sobą intensywny rok. Artystka promowała najnowszą płytę "Miód i dym" z 2017 roku. Nic dziwnego, że wokalistka potrzebowała wakacji. Lipnicka udostępniła zdjęcia z egzotycznego pobytu w Tajlandii. W podróży towarzyszy jej córka i mąż. 

Anita Lipnicka na wakacjach w Tajlandii

Anita Lipnicka ma wielu fanów, część z nich kibicuje artystce od lat, gdy jeszcze występowała z zespołem Varius Manx. Autorka takich przebojów jak "Wszystko Się Może Zdarzyć" czy "Ptasiek", chętnie dzieli się swoim życiem z fanami na Instagramie i Facebooku. Artystka rzadko jednak pokazuje swoją rodzinę, tym razem zrobiła wyjątek. W podróży po rajskiej Tajlandii towarzyszy jej 13-letnia córka Pola Porter (ze związku z muzykiem Johnem Porterem) oraz mąż, Mark Gray

Anita Lipnicka pokazała, jak spędza czas w Tajlandii. Fani uznali, że opublikowane zdjęcia są urocze.

Idealna pocztówka! Czekam na więcej! Ładujcie akumulatory! - napisała jedna z fanek.

Wokalistka zwróciła uwagę na to, że znajduje się na wyspie, na której kręcono jeden z filmów o przygodach Jamesa Bonda. Lipnicka odwiedziła też park słoni i zapowiedziała, że będzie udostępniać więcej zdjęć.

Serio? To jest ta słynna wyspa Jamesa Bonda??? Ta z filmu „The man with a golden gun”??? Taaa... Specjalnie dla Was: James & his Blond - napisała na swoim Instagramie.

Chcielibyście pojechać na takie wakacje?

Zobacz także: Tamara Arciuch bez makijażu na wakacjach. Zmartwiona fanka: "Zaklinam cię"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów