Uśmiechnięta Ania Starmach na zdjęciu z córeczką. Mówi, że wcale nie jest łatwo

Hanna Skowron 24.02.2019
Ania Starmach
Fotografia: Instagram/@anna_starmach

Ania Starmach przyznała, że bycie mamą nie jest łatwym zadaniem. Jurorka "MasterChefa" opublikowała zdjęcie z pociechą.

Ania Starmach została kilka miesięcy temu mamą. Jurorka "MasterChefa" zdaje się mieć dobre podejście do macierzyństwa. Nie podąża za modą, by szybko wrócić do formy sprzed ciąży i celebruje każdą chwilę spędzoną w towarzystwie córeczki, Jagny. Jagna przyszła na świat w listopadzie, Ania Starmach rzadko publikuje zdjęcia ze swoją pociechą. Tym razem zrobiła wyjątek i przyznała, że macierzyństwo wcale nie jest łatwym zadaniem. 

Ania Starmach o trudach macierzyństwa

Ania Starmach dała się poznać jako jurorka programów kulinarnych i autorka bloga kulinarnego. Starmach ma na swoim koncie również kilka książek kucharskich. Fani uwielbiają ją za uśmiech i za to, że  zawsze stawia na naturalność. Jurorka "MasterChefa" jest znana z publikowania zdjęć bez makijażu. Starmach wycofała się ostatnio z mediów. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z córeczką, Ania Starmach przyznała się do nieprzespanych nocy i ciężkich dni. 

Za mną nieprzespana noc i „ciężki dzień”, córeczka właśnie zasnęła na moich ramionach i pewnie jak ją znam ( a znamy się już ponad 3 miesiące), to zaraz się obudzi i zacznie się wieczorne marudzenie. A ja ją będę przytulać, kołysać nosić i całować - napisała.

Mimo wszystko Ania Starmach wygląda na najnowszym zdjęciu na naprawdę szczęśliwą:

Zdjęcie skomentowało wielu fanów Ani Starmach. Podziękowali oni jurorce za to, że nie boi się pokazywać, jak wygląda jej "prawdziwe życie".

Życzę wytrwałości, wysyłam ciepłe myśli. Pierwsze trzy miesiące najgorsze, później jest lepiej - pocieszała internautka.

Zdjęcie skomentowała też...Ania Lewandowska! Trenerka wysłała emotikonę z serduszkami. 

Gotujecie z Anią Starmach?

Zobacz także: Anna Starmach zaliczyła wpadkę na ramówce TVN! Z opresji ratowali ją koledzy

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów