Ania Starmach szczerze o trudach macierzyństwa: "Moja córeczka jest wymagająca"

Łucja Siennicka 22.05.2019
Ania Starmach
Fotografia: Instagram/@anna_starmach

Ania Starmach często wspomina, że rodzina jest dla niej największą wartością. Jurorka "Masterchefa" przyznała jednak, że bycie mamą jest trudnym zadaniem. 

Ania Starmach jest jedną z najbardziej lubianych polskich blogerek, autorką wielu książek kulinarnych i jurorką "Masterchefa". W listopadzie 2018 roku Starmach została pierwszy raz mamą, jednak szybko wróciła do pracy.

Okazuje się, że mała Jagienka jest bardzo wymagającą dziewczynką. Ania opowiedziała na Instagramie o trudach łączenia pracy z macierzyństwem.

Ania Starmach szczerze o trudach macierzyństwa

Ania Starmach jest jedną z najbardziej lubianych postaci telewizyjnych w Polsce. Młoda mama wróciła na plan "Masterchefa", jednocześnie chce jak najwięcej czasu spędzać z malutką Jagienką.

Okazuje się, że połączenie tych dwóch zajęć jest niezwykle trudne i wymaga dużych pokładów energii. 

Ania Starmach raczej nie jest wylewna na temat swojego życia prywatnego, ale tym razem zapytała na Instagramie inne mamy o porady. 

Nie będę ukrywała – jestem ostatnimi czasy bardzo zmęczona. Próbowałam to wyliczyć i wynika, że od kilku miesięcy nie dosypiam, bardzo mało śpię, a z drugiej strony jestem aktywna w pracy, ale przede wszystkim w domu - wyznała.

Ania zapytała inne mamy, jak sobie radzą ze zmęczeniem. 

Macie jakieś wspaniałe triki urodowe, jakieś preparaty, które pomagają, chociaż troszkę lepiej wyglądać? - pytała swoje obserwatorki.

Starmach próbowała się również dowiedzieć, czy internautki mają sprawdzone sposoby na pozbycie się worków pod oczami.

Obserwujecie Anię Starmach na Instagramie?

Zobacz także: Wieniawa o występie w Teatrze Telewizji: "Dla takich chwil chciałam być aktorką"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów