Półnaga Ania Lewandowska pozuje na plaży i radzi, jak pozbyć się cellulitu

Łucja Siennicka 31.07.2019
Ania Lewandowska
Fotografia: Instagram/@annalewandowskahpba

Ania Lewandowska dodała seksowne zdjęcie, którym zachęca, by podjąć walkę z cellulitem. Przekonała was do wypróbowania jej metod?

Ania Lewandowska stara się być bardzo aktywna w mediach społecznościowych i mieć dobry kontakt ze swoimi fankami. "Lewa" troszczy się o swoje obserwatorki - od lat podpowiada im, jak zdrowo gotować, jak się odżywiać i ćwiczyć.

Tym razem opowiedziała o swojej walce z cellulitem, dodatkowo zdradziła, jak go zwalczać. 

Lewandowska seksownym zdjęciem pokazuje, że można wygrać walkę z cellulitem 

Lewandowska od jakiegoś czasu przebywa na wakacjach, gdzie ładuje akumulatory i zbiera inspiracje na kolejne projekty. Ania nie rezygnuje jednak z treningów i wciąż stara się trzymać dietę.

"Lewa" zorganizowała ostatnio dla swoich wielbicielek dwa wyzwania - pierwsze polegało na tym, żeby unikać słodyczy. W drugim wyzwaniu zachęcała, żeby przez miesiąc systematycznie wykonywać ćwiczenia.

Ania tym razem postanowiła pochylić się nad ważnym problemem, który doskwiera wielu kobietom. Mowa o cellulicie. Tak zwana "pomarańczowa skórka" dotyka kobiety niezależnie od wieku czy figury.

30-latka dodała zmysłowe zdjęcie, na którym pozuje na plaży. 

Walka z cellulitem nie jest łatwa, a efektów nie będzie widać z dnia na dzień. Wszystkie to wiemy - napisała pod zdjęciem.

Żona Roberta Lewandowskiego przyznała, że sama boryka się z tym problemem, dlatego wie, jak ważna jest regularność i systematyczność.

Trenerka dodaje, że w walce pomoże ruch oraz zdrowa dieta.

Przetestowałam na sobie chyba setki domowych sposobów na redukcję pomarańczowej skórki. Dlatego na blogu opisuję tylko te, które się w znacznym stopniu sprawdziły. O pozostałych sposobach chcę szybko zapomnieć - przyznała.

Pod zdjęciem Ani znalazło się wiele komentarzy. Fani są zachwyceni i dzielą się swoimi przeżyciami.

Ja nie pałam miłością do niego... Ale dużo łatwiej mi teraz się z nim żyje po tym, jak włączyłam do codzienności aktywność fizyczną- jest duża różnica- mniej widoczny, jakbym już miała przewagę nad nim! - napisała jedna z fanek.

Macie problem z cellulitem? 

Zobacz także: Natalia Klimas urodziła dziecko. Znamy płeć i imię

Lubisz Anię Lewandowską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów