Zborowska i Wrona opublikowali zdjęcia z wieczoru panieńskiego i kawalerskiego

Łucja Siennicka 20.08.2019
Andrzej Wrona i Zofia Zborowska
Fotografia: Instagram/@w_kracze

Ślub Andrzeja Wrony i Zosi Zborowskiej  jest jednym z najbardziej medialnych wydarzeń ostatnich tygodni. Para pokazała teraz, jak bawiła się na kawalerskim i panieńskim. 

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska są małżeństwem! Znana para poznała się rok temu, zaręczyła się w maju tego roku i na początku sierpnia wzięła ślub.

Chociaż małżonkowie do końca utrzymywali datę ślubu w tajemnicy, to ceremonia była bardzo medialna. Na weselu pojawiły się polskie gwiazdy, które chętnie relacjonowały wydarzenie w mediach społecznościowych.

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska pokazali, jak bawili się przed ślubem

Ślub Wrony i Zborowskiej to wydarzenie, które jest szeroko komentowane w mediach. Być może dlatego, że ich związek rozwinął się w zaskakującym tempie. 

Do tego para przyjaźni się z najbardziej rozpoznawalnymi celebrytami w kraju - na ich weselu bawiła się między innymi Maja Bohosiewicz, Anna Lewandowska czy Marta Wierzbicka

Do sieci trafiło wiele nagrań i zdjęć, dlatego internauci mogli się poczuć, jakby sami uczestniczyli w ślubie. Tym razem małżonkowie pokazali, jak bawili się na wieczorze panieńskim oraz kawalerskim.

Zosia wybrała się z koleżankami do Izraela. Wszystko wskazuje na to, że jej przyjaciółki nie zapomniały o typowych dla wieczoru panieńskiego elementach - szarfie czy też kolorowych balonach.

Andrzej spędził czas w Polsce. Wyjechał w Bieszczady, towarzyszyła mu spora ekipa!

A jak wygląda wasz wymarzony wieczór kawalerski lub panieński?

Zobacz także: Oliwia Bieniuk opublikowała nowe zdjęcia. Coraz bardziej podobna jest do swojej mamy

Planujesz wesele? Sprawdź, jakie torty są teraz w modzie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów