Amber Heard znęcała się nad Johnnym Deppem? Aktor pokazał zdjęcie ze szpitala

Łucja Siennicka 29.07.2019
Amber Heard
Fotografia: Instagram/@amberheard

To Johnny Depp był ofiarą w związku z Amber Heard? Aktor pokazał niepokojące zdjęcia ze szpitala.

Johnny Depp zostawił dla Amber Heard rodzinę. Aktor przez wiele lat był związany z francuską artystką, Vanessą Paradis, z którą ma dwoje dzieci. Jego związek młodą Amerykanką okazał się być nietrwały.

Depp i Heard rozstali się po niespełna roku małżeństwa. Całej sprawie towarzyszył skandal - aktorka oskarżyła Deppa o stosowanie przemocy.

Najnowsze dowody w sprawie pokazują, że najprawdopodobniej nie była mu dłużna.

Amber Heard stosowała przemoc wobec Deppa?

Amber Heard, rozstając się z Johnnym Deppem, oskarżyła go o stosowanie przemocy domowej. Aktorka wyznała, że jej małżonek często był pod wpływem używek i wtedy miał dopuszczać się strasznych czynów.

Heard oskarżyła Deppa o pobicie. Ostatecznie aktor stracił sympatię wielu widzów, dodatkowo afera zaczęła się odbijać na jego karierze.

Dopiero w marcu Johnny zgłosił, że jego była żona również dopuszczała się rękoczynów. Przez ostatnie lata aktor miał zbierać dowody przeciwko Amber.

56-latek wyznał, że żona chciała w ten sposób zniszczyć jego karierę i zyskać rozpoznawalność. Depp chce oczyścić swoje dobre imię i nie daje za wygraną.

Złożył pozew o zniesławienie, w którym domaga się od Amber 50 milionów dolarów odszkodowania. Jednym z dowodów ma być fotografia aktora, na której można zobaczyć na jego ciele obrażenia.

Depp wyznał, że Amber rzucała w niego butelkami oraz zgasiła na jego policzku papierosa.

Zobacz także: Mąż Kaczorowskiej pokazał urocze zdjęcie z żoną i córeczką. Zdradził, jak wyglądają ich pierwsze dni po porodzie

Niektórzy aktorzy stworzyli piękne pary w filmach! Pamiętacie te duety?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów