Lenska w rozmowie w Lewandowską o trudnej operacji: "Rafał wiedział, że mogę nie przeżyć"

Łucja Siennicka 08.05.2019
Alżbeta Lenska i Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/@annalewandowskahpba

Alżbeta Lenska powoli wraca do zdrowia. Aktorka przeszła w zeszłym roku skomplikowaną operację. Lewandowskiej opowiedziała o towarzyszących temu emocjach.

Jeszcze w zeszłym roku Alżbeta Lenska regularnie pojawiała się na ekranie, unikała rozgłosu, a cała jej uwaga była skupiona na dzieciach oraz mężu. Żona Rafała Cieszyńskiego ma za sobą trudny czas. W zeszłym roku przeszła skomplikowaną operację mózgu, spowodowaną pęknięciem tętniaka.

Lenska udzieliła szczerego wywiadu Ani Lewandowskiej, w którym pierwszy raz opowiedziała o tym, jak sobie z tym poradziła.

Alżbeta Lenska w szczerej rozmowie o chorobie z Lewandowską

Alżbeta Lenska jest znana widzom z takich produkcji jak "Plebania", "Pierwsza miłość", "Przyjaciółki" czy filmu "Lejdis". W maju zeszłego roku przeszła trudną operację. Lenska nie ukrywa, że tragiczne wydarzenie zmieniło jej życie.

Na nowo zaczęła dostrzegać jego pozytywne strony, przestała się przejmować błahostkami oraz zaczęła doceniać to, co ma. Aktorka wyznała, że stanęła na nogi dzięki rodzinie. 

Po operacji rodzina czekała na moje przebudzenie. Nie wiadomo było, jak będzie. Nie było pewne, czy będę mówić - powiedziała Lewandowskiej.

Lenska wyznała również, że dostała wiele wsparcia ze strony przyjaciół oraz obcych ludzi. Aktorka powiedziała, że powrót do zdrowia zajął wiele czasu. Przyznała, że pierwsze dni po operacji były niezwykle trudne. 

Rafał jako jedyny wiedział, że mogę nie przeżyć operacji, a jak ją przeżyję, to i tak 6 kolejnych dni będzie kluczowych dla mojego życia i zdrowia - wyznała.

Alżbeta Lenska dodała, że na nowo nauczyła się czerpać radość z życia. 

Żyję w zgodzie ze sobą. Od roku cały czas się uśmiecham - powiedziała.

Żona Rafała Cieszyńskiego postanowiła również szybko wrócić do pracy. 

Wyrzuciłam też ze swojego życia określenie, że coś mi nie wypada. To wszystko jest świetne. Spróbujcie! - dodała

Alżbeta powiedziała również, że miło wspomina rozmowę z Anną Lewandowską. 

Czytasz wywiady, które przeprowadza Ania Lewandowska?

Zobacz także: Lenska i Cieszyński zaskoczyli swoich fanów w nietypowy sposób. Gratulacjom nie było końca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów