Aleksandra Domańska o drodze do samoakceptacji. Aktorka udzieliła szczerego wywiadu

Łucja Siennicka 13.09.2019
Aleksandra Domańska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Aleksandra Domańska nie boi się być sobą. Okazuje się, że taka postawa kosztowała ją wiele pracy. Aktorka udzieliła szczerego wywiadu.

Aleksandra Domańska jest znana widzom z takich produkcji jak "O mnie się nie martw", "Podatek od miłości", a niedługo zobaczymy ją w filmie "(Nie)znajomi". Ola sprawia wrażenie otwartej i pewnej siebie osoby. Aktorka udzieliła wywiadu magazynowi "Zwierciadło", w którym zdradziła, że musiała przejść długą drogę, by siebie zaakceptować. 

Aleksandra Domańska o akceptacji

Domańska jest aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka postanowiła wykorzystać swoją popularność, by poruszyć ważny temat. Mowa o samoakceptacji. 30-latka jest inicjatorką akcji "ciało bogini za nic się nie wini", poprzez którą namawia inne kobiety do akceptowania własnego ciała.

Aktorka pokazuje swoje naturalne zdjęcia, nie retuszuje również niedoskonałości. Okazuje się, że jeszcze niedawno sama czuła się niepewnie. Domańska udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Zwierciadło".

Pierwsze kompleksy pojawiły się już w szkole teatralnej. Aktorka ciągle słyszała, żeby prostowała plecy i wciągała brzuch.

Usłyszałam tam, że grając, powinnam trzymać wysoko głowę, bo wychodzi mi drugi podbródek. Później na planie wielokrotnie słyszałam: "Pamiętaj, głowa wyżej i wciągnij brzuch". Potem usłyszałam od stylistki, że nie powinnam nosić sukienek na ramiączkach, bo "widać mi bułki". "Co widać?!". "Bułki". I pokazała na fałdkę pod pachą. Od tego momentu przez kolejne dwa lata miałam totalny kompleks tych bułek - powiedziała szczerze.

Aktorka przyznaje, że jej życie zmieniło się po udziale w programie "Azja Express", który okazał się być dużym wyzwaniem. Po programie 30-latka wyjechała na kilka miesięcy do Kopenhagi

Przeżyłam tam najpiękniejszą terapię mojego życia. Już sam fakt, że odważyłam się zrezygnować z pracy, że przez te kilka miesięcy nie narzucałam sobie absolutnie nic, był wyzwalający. Ten wyjazd zmienił też moje podejście do ciała. W Danii ciało nie jest żadnym tabu. Dziewczyny na plaży chodziły topless, nieumalowane, z cellulitem tu i tam - młode i stare, grube i chude - oznajmiła.

Ola dodaje, że nie boi się już pójść na premierę dwa razy w tej samej sukience. Nie wstydzi się również pokazywać bez makijażu.

Podziwiacie ją za szczerość?

Zobacz także: Domańska pokazała się topless w towarzystwie koleżanek. "Boginie"

Marzysz o imprezie ze znanymi osobami? Sprawdź, z kim powinieneś spędzić czas!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów