Ellen Page w Polsce! Aktorka udostępniła zdjęcia z pobytu w Warszawie

Roksana Orlicka 05.02.2019
Ellen Page
Fotografia: Buckner/Variety/REX/Shutterstock

Ellen Page zwiedza Warszawę! Amerykańska aktorka przyleciała do Polski w sprawach służbowych...

Ellen Page to popularna kanadyjska aktorka, znana z takich produkcji filmowych jak "Juno" (za rolę w tym filmie została nominowana do Oscara), "Pułapka" czy "Zakochani w Rzymie". Ellen Page zwiedza Warszawę i chętnie dzieli się zdjęciami z tego pobytu w mediach społecznościowych. Dlaczego Page przyleciała do Polski?

Ellen Page w Warszawie

Ellen Page jest w Warszawie w sprawach służbowych. Niedługo na Netflixie pojawi się serial "The Umbrella Academy" z Ellen Page w roli głównej, aktorka promuje nową produkcję w stolicy Polski. Na pierwszym opublikowanym zdjęciu, Ellen Page pozuje przy wielkim plakacie swojego najnowszego serialu. W podpisie pod fotografią można przeczytać podziękowania za miły pobyt. 

Dziękuję, Warszawo! Cudownie jest rozmawiać z wami o "The Umbrella Academy" - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje z muralem promującym produkcję.

Ellen Page kolejne zdjęcie zrobiła sobie w jednej z warszawskich restauracji, "Leonardo Verde", znajdującej się przy ulicy Poznańskiej. Restauracja słynie z wegańskich dań. Fani zauważyli tęczową przypinkę z napisem "I Love Warszawa" na bluzie aktorki.

Ellen Page w serialu "The Umbrella Academy" Netflixa

Serial "The Umbrella Academy" będzie mieć premierę 15 lutego na Netflixie. Serial jest oparty na popularnych komiksach autorstwa Gerarda Waya. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym John F. Kennedy nigdy nie zginął. Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży...

Myślicie, że Ellen Page jest zachwycona Warszawą?

Zobacz także: Robert de Niro otwiera hotel w Warszawie. Będzie luksusowo?

Rozwiąż quiz

Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: EastNews

1. Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów