Agnieszka Hyży świętuje rocznicę ślubu. Pokazała romantyczne zdjęcie z mężem

Łucja Siennicka 19.07.2019
Agnieszka Hyży
Fotografia: Instagram/@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży obchodzą czwartą rocznicę ślubu. Z tej okazji wybrali się do Rzymu, gdzie odbyło się ich wesele. Dziennikarka opowiedziała o tym we wzruszających słowach.

Agnieszka Hyży jest szczęśliwie zakochana. Dziennikarka od czasu do czasu opowiada o uczuciu, które łączy ją z Grzegorzem Hyżym. Para świętuje czwartą rocznicę ślubu i z tej okazji wybrała się do Rzymu.

Celebrytka opublikowała szczery post i z tej okazji pokazała romantyczne zdjęcie.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują rocznicę ślubu

Agnieszka Hyży jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prezenterka Polsatu chętnie opowiada o miłości do swojego męża i pokazuje kulisy ich życia.

Dziennikarka związała się z wokalistą Grzegorzem Hyżym. Mimo krótkiego stażu postanowili wziąć ślub w 2015 roku i od tamtej pory tworzą szczęśliwą i zgraną parę. 

Grzegorz i Agnieszka mieli na koncie nieudane związki. Ona była żoną Mikołaja Wita, z którym ma córkę. On był związany z Mają Hyży, wokalistka jest matką jego dwóch synów.

Ślub Agnieszki i Grzegorza odbył się w Rzymie, dlatego z okazji rocznicy para postanowiła ponownie udać się w to miejsce.

Prezenterka opublikowała kilka romantycznych zdjęć i zamieściła szczery wpis.

Cierpliwość, pokora, wspólny cel, pożądanie, zainteresowanie, lojalność i przyjaźń. Codzienna walka samego ze sobą o odpuszczanie, zrozumienie, kompromisy. Walka o przestrzeń, walka o wspólnotę, walka o siebie nawzajem i osobno. Już wiem, że "power couple" z Instagrama to nie my - zaczęła wpis.

Agnieszka dodała, że nie wierzy w nierealistyczne obrazki "zawsze zakochanych i za rączkę". 

Po co nakręcać spiralę nierealistycznych oczekiwań wobec siebie i potem przeżyć gorzkie rozczarowanie? Brzmi strasznie.To po co ta miłość? I to jeszcze z potwierdzeniem na papierze? Ten, kto wytrwał zna odpowiedź. Mniej słów, więcej czynów - pisała na Instagramie.

Pod postem znalazło się wiele komentarzy internautów, którzy życzyli szczęścia.

Popłakałam się... Jakie to prawdziwe i piękne - napisała jedna z obserwatorek.

Agnieszka odpowiedziała na jej komentarz.

Nie płakać, tylko się uśmiechać - podsumowała.

Śledzicie Agnieszkę Hyży na Instagramie?

Zobacz także: Sara Boruc szczerze o macierzyństwie. "Nie oszukujmy się - jest też ciężko"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów