Adele bardzo schudła po rozstaniu z mężem. Gwiazda pokazała się na koncercie Spice Girls

Łucja Siennicka 21.06.2019
Adele
Fotografia: Instagram/@adele

Adele pokazała się na koncercie Spice Girls. To jej pierwsze wystąpienie po rozstaniu z mężem. Gwiazda bardzo schudła!

Adele może się pochwalić wyjątkowym, silnym głosem, który pokochał cały świat. Autorka takich przebojów jak "Rolling in The Deep" czy "Someone Like You" rzadko wydaje płyty i praktycznie nie mówi nic na temat swojego życia prywatnego.

Niedawno rozstała się z Simonem Koneckim. Wokalistka pierwszy raz pokazała się publicznie po wydaniu oficjalnego oświadczenia o rozpadzie małżeństwa.

Adele pokazała się publicznie po rozstaniu z mężem. Jaka przemiana!

Adele rozstała się z mężem Simonem Koneckim, z którym ma syna. Wokalistka, poza oficjalnym oświadczeniem, nie komentuje sytuacji. Media spekulują, że para może już być po rozwodzie. 

Publicznie Adele mówi o rozstaniu tak mało, jak tylko to możliwe. Ale prywatnie otwarcie mówi, że ona i Simon Konecki już się rozwiedli. Mówiła przyjaciołom, że jej małżeństwo jest już ostatecznie zakończone - powiedział informator brytyjskiego tabloidu "Daily Star Sunday".

Wokalistka od zawsze była znana z pełnych kształtów i nie próbowała tego na siłę zmieniać. Adele jest piękną kobietą, której uroda przyciąga wzrok.

Wokalistka ponownie wylansowała modę na malowanie kresek na powiece. Gwiazda otwarcie mówiła, że przy wzroście 173 cm ważyła 83 kilogramy

Podobno rozstanie dało Adele motywację do zmian. Wokalistka regularnie uczęszcza na zajęcia z pilatesu, stawia również na trening cardio

Dodatkowo Adele zmieniła sposób odżywiania - wyeliminowała niezdrowe produkty, w tym chipsy i alkohol

Gwiazda zrzuciła już sześć kilogramów i wygląda przepięknie!

Słuchacie muzyki Adele?

Zobacz także: Będzie kontynuacja „Przyjaciół”? Jennifer Aniston powiedziała za dużo!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów