Adam z programu "Rolnik szuka żony" potrzebuje pomocy. Jego dom spłonął w pożarze

Łucja Siennicka 17.07.2019
Adam z "Rolnik szuka żony"
Fotografia: Screen YouTube/Rolnik szuka żony

Adama można było zobaczyć w pilotażowym odcinku 4. sezonu "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że mężczyzna przeżył tragedię. Pożar pochłonął połowę jego majątku. 

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych, który przyciąga wielu widzów przed telewizory. Uczestnicy programu często zapadają w pamięć, a internauci następnie śledzą ich losy w internecie.

Tym razem okazało się, że jednego z rolników spotkała tragedia. Jego majątek pochłonął ogień. Ruszyła zbiórka pieniędzy na odbudowanie zniszczeń.

Tragedia w programie "Rolnik szuka żony". Jeden z uczestników stracił dużą część majątku

Program "Rolnik szuka żony" ponownie trafi na ekrany telewizorów jesienią 2019 roku. Twórcy programu ujawnili już uczestników, którzy będą szukać ukochanej. 

Ostatnio o programie jest głośno również w innym kontekście. Jeden z uczestników 4. sezonu, Adam, stracił niemal cały dobytek.

Adam pojawił się tylko w jednym odcinku, ale zapadł widzom w pamięć jako bardzo pracowity rolnik. Jego rodzinę spotkała prawdziwa tragedia - pożar pochłonął sporą część majątku.

Doszczętnie spalone zostały takie pomieszczenia jak stodoła, budynki gospodarcze oraz część budynku mieszkalnego. Ogień strawił również sprzęt rolniczy, którego wartość wynosiła ponad 200 tysięcy złotych.

Tragedia Adama poruszyła wielu internautów. W internecie zorganizowano zbiórkę pieniędzy, która ma częściowo pokryć naprawdę szkód. 

Wpłacono już ponad 50 tysięcy złotych. O wsparcie finansowe poprosiła również Marta Manowska, która jest prowadzącą popularnego programu.

Pieniądze można wpłacić tutaj.

Oglądacie program "Rolnik szuka żony"?

Zobacz także: Z "M jak miłość" zniknie pamiątka po Lucjanie! Fani serialu są zrozpaczeni

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów