Po rozstaniu z Roznerskim Zawadzka związała się z właśnie z nim. Pierwszy raz pokazała wspólne zdjęcie

Katarzyna Leszczyńska 25.01.2018
Marcelina Zawadzka
Fotografia: Instagram/Marcelina Zawadzka

Ładnie razem wyglądają?

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawać się mogło, że Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski tworzą bardzo udaną parę. W październiku jednak w mediach pojawiły się informacje, że prezenterka i aktor rozstali się. Oboje długo nie komentowali tych doniesień. W grudniu Zawadzka zdecydowała się jednak udzielić szczerego wywiadu, w którym skomentowała relacje, jakie łączyły ją z Roznerskim. Zdradziła też, że spotyka się z nowym partnerem.

Zobacz także: Zawadzka zdradziła prawdziwą przyczynę rozstania z Roznerskim. Takich słów nie chciałby usłyszeć żaden były

Przez długi czas Zawadzka starała się ukrywać tożsamość nowego ukochanego, choć media rozpisywały się na jego temat. Teraz prezenterka zdecydowała się pokazać partnera. Na jej najnowszym zdjęciu na Instagramie pozuje razem z Leonardo Marquesem, z którym obecnie się spotyka.

Marcelina Zawadzka z nowym partnerem
Fotografia: Instagram/Marcelina Zawadzka

Internauci zachwycają się zdjęciem Zawadzkiej z ukochanym

Zarówno fotografia, jak i podpis „razem jest lepiej”, wskazują na to, że Marcelina Zawadzka i Leonardo Marques są ze sobą bardzo szczęśliwi. Prezenterka w grudniowym wywiadzie wypowiedziała się również na temat nowego związku

Cieszę się z tego, co jest tu i teraz. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, fajnie spędzamy czas i mamy podobne zainteresowania – mówiła prezenterka w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Choć fani Zawadzkiej bardzo kibicowali jej związkowi z Roznerskim, obecnie cieszą się z nowej miłości prezenterki. W komentarzach pod postem posypały się zachwyty nad parą i życzenia szczęścia.

Piękna z Was para.

Cudowni!

No to sto lat.

Myślicie, że Marcelina i Leonardo ładnie się razem prezentują? 

Zobacz także: Zawadzka skomentowała rozstanie z Roznerskim w mocnych słowach. Teraz swoją wersję przedstawia aktor

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
Fotografia: Instagram/Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka "Pytanie na śniadanie"
Fotografia: Instagram/Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Fotografia: Instagram/Marcelina Zawadzka
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów