Żulczyk wyśmiewa Wojewódzkiego, a ten odpowiada! O co poszło?

Julita Buczek 13.03.2019
kuba wojewódzki wpadka
Fotografia: Instagram @kuba_wojewodzki_official

Według ostatnich zapowiedzi w programie Wojewódzkiego miał pojawić się sam Jakub Żulczyk. Niestety tak się nie stało.

Gośćmi ostatniego odcinka programu "Kuba Wojewódzki" byli Roma Gąsiorowska, Maks Balcerowski oraz Kamil Nożyński. Pierwsza dwójka pojawiła się na kanapie z dość oczywistych względów: niedługo w kinach pojawi się film, w którym oboje występują. W dalszej części programu do gości dołączył odtwórca głównej roli w serialu "Ślepnąc od świateł", Kamil Nożyński.

Zobacz także:  Kuba Wojewódzki przytula brzuch Ewy Farnej. "Prawdziwy mężczyzna w opiekuńczym geście"

Żulczyk gościem Wojewódzkiego

Zapowiadając ostatni odcinek swojego show, Wojewódzki poinformował fanów programu o tym, że jego gościem będzie sam Żulczyk. Jak się później okazało, do spotkania nie doszło, a informacje najprawdopodobniej miały wzbudzić dodatkowe zainteresowanie jego programem. Pisarz postanowił odnieść się do słów showmana we wpisie na swoim koncie na Facebooku.

Wbrew temu, co pisze pan Wojewódzki u siebie na fanpage, nie będę gościem jego programu we wtorek. Nie wiem, czy to forma zaproszenia, czy początki demencji pana Wojewódzkiego, czy zwykłe pomylenie mnie z kimś innym, w każdym razie, przepraszam rozczarowanych - napisał Żulczyk.

Wojewódzki komentuje wpis pisarza

Wojewódzki postanowił pokazać, że słowa Żulczyka nie zrobiły na nim wrażenia i opublikował swojego rodzaju odpowiedź. Na jego koncie na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje ze swoimi współpracownicami. Przy okazji zażartował ze swojej poprzedniej wpadki dotyczącej autora "Ślepnąc od świateł".

Najciekawsze rzeczy zawsze dzieją się na zapleczu. Zapraszam na IGTV, gdzie @sworo i @neen_nah opowiedzą, kto jest gościem, bo ja nie wiem - podpisał fotografię Kuba.

Zobacz także: Wojewódzki pokazał zdjęcie sprzed 26 lat. "Powrót do przeszłości z przytupem"

Oglądaliście ostatni odcinek programu?

Dzięki portalom społecznościowym możemy podejrzeć gwiazdy w ich mieszkaniach. Niektóre z nich chętnie dzielą się zdjęciami nawet z sypialni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów